Опис курсу

  • Наша школа пропонує Вам якісну підготовку до IELTS за допомогою програми скайп з компетентними філологами за дуже хорошою ціною! Заняття проводять філологи з тривалим (і, що не менш важливо, успішним) досвідом підготовки до даного іспиту. Все філологи мають тривалу педагогічну практику, профільну освіту, мають бажання і вміння викладати. Високий рівень володіння мовою і знання всіх тонкощів іспиту IELTS, дозволяють нашим викладачам проводити підготовку, орієнтуючись на максимальний результат у 9 балів.

Детально на сайті http://online-language.org/

  • Під час підготовки до цьогоіспиту, Ви будете працювати за спеціальною програмою, розробленою з урахуванням всіх останніх рекомендацій і коментарів провідних англомовних фахівців. Програма буде складена для Вас індивідуально, з орієнтацією на Ваш початковий рівень знань, в ній будуть враховані всі Ваші вимоги та побажання. Проводячи підготовку до IELTS, наші репетитори використовуватимуть новітні навчальні посібники та спеціалізовані матеріали. В кінці навчання Ви будете мати чітке уявлення про формат іспиту, структурі завдань, зрозумієте всю специфіку іспиту, отримаєте всі необхідні знання для успішного проходження тесту.
  • На сьогоднішній день даний формат підготовки до IELTS є найбільш зручним і економічним. Ви зможете займатися з Вашим репетитором, не виходячи з дому, перебуваючи в звичній і комфортній обстановці. При цьому вартість занять по скайпу набагато нижче стандартних індивідуальних занять в аудиторії. Підготовка доіспиту по скайпу абсолютно не поступається за ефективністю класичним заняттям, адже розмовна мова, сприйняття на слух, читання, письмо будуть опрацьовуватися по скайпу так само ефективно, як і в класі.

Хочете в цьому переконатися, приходьте на перший вступний урок. Пишіть, додавайте нас в скайпі, телефонуйте прямо зараз.

Телефон (Viber, Telegram): дивіться вище

  • Skype: online.language
  • Почта: info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок