Опис курсу

Підготовка до TOEFL

  • Ми пропонуємо не зовсім звичайну послугу - підготовка до экзамену по скайпу. Не дивлячись на те, що урок буде проводитися за допомогою скайпу, репетитор приділить увагу всім мовним навичкам, які перевіряються на іспиті. Це і говоріння, і аудіювання, читання і, звичайно ж, письмо. Ви отримаєте ефективні уроки з упором на формат іспиту, які практично не відрізняються від класичних занять в аудиторії.
  • Програма підготовки до іспиту буде складена для Вас індивідуально і представлена ​​на першому вступному уроці. Перед початком першого уроку проводимо тестування, і анкетування, так як при складанні програми враховуємо Ваш початковий рівень знань і Ваші побажання. Заняття проводимо тільки за найсучаснішими і актуальним матеріалами. Проводимо пробний іспит, на якому Ви навчаєтесь проходити завдання тесту в строго відведених часових рамках.
  • Наші викладачі мають необхідну кваліфікацію і відповідний досвід для підготовки слухачів до TOEFL. Кожен філолог має мінімум 10 років викладацької практики за плечима і профільну освіту. Підготовка до цього іспиту по скайпу, це одна з основних послуг нашого центу ось уже понад 7 років. За цей час отримали багато позитивних відгуків.


Якщо Ви сумніваєтеся і не можете визначитися, чи варто починати підготовку до єкзамену за допомогою скайпу, звертайтеся до нас. Спробуйте перший вступний урок, ми впевнені, Ви оціните професійний підхід наших фахівців.

  • Телефон (Viber, Telegram): дивіться вище
  • Skype: online.language
  • Почта: info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок