Опис курсу

  • Перед початком занять Ви пройдете безкоштовне тестування, анкетування. На підставі інформації отриманої з тіста і анкети, філолог складе для Вас індивідуальну програму підготовки, підбере підручники і підготує повноцінний вступний урок. Перший вступний урок, дозволить зрозуміти наскільки підготовка до іспитів по скайпу підходить саме Вам.
  • Ні для кого не секрет що хороша підготовка до іспиту TEFaQ з французької мови неможлива за один або два тижні. Поставитися до цього питання потрібно уважно і почати підготовку завчасно, з репетитором професіоналом, який має успішний і тривалий досвід підготовки студентів до цього тесту. Наш центр Dialogue online готовий надати Вам саме таких фахівців.
  • Всі репетитори нашого центру мають тривалий досвід викладання, профільну освіту, і найголовніше, мають успішний досвід підготовки до цього тесту. А наявність дипломів і сертифікатів, що підтверджують компетентність викладача, це обов'язкова умова при прийомі на роботу в нашу школу.

Всі контакти і детальна інформація про нашу школу і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

  • Основний плюс співпраці з нами полягає в тому, що для підготовки до TEFaQ наші фахівці користуються програмою Скайп, ми не витрачаємо ресурси на оренду офісу, на проїзд і амортизаційні витрати. Це дозволяє дати Вам дуже хорошу ціну за якісну послугу і не обмежувати Вас при виборі викладача територіальними або тимчасовими рамками.

Хороша пропозиція! Ми надаємо 5% знижку, для бажаючих готуватися до іспиту в нашій школі. Пишіть, телефонуйте прямо зараз.

  • Телефон (Viber, Telegram): дивіться вище
  • Skype: online.language
  • Почта: info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок