Опис курсу

Дні занять: понелілок/середа або вівторок/четвер

Тривалість курсу: 3 місяці

Час: 18:30 - 20:00 или 20:00 - 21:30

Наші курси відповідають широкому ряду мовних потреб і лінгвістичних здібностей і призначаються допомогти Вам освоїти французький в зручні для Вас терміни.

Курси французької мови в нашій школі ділиться на 3 типи: Початковий, Середній, Високий.

Курс французької мови для початківців передбачає вивчення французької мови з нуля або з одного з початкових рівнів А1 або А2. Завдання даного курсу - сформувати у початківців вивчення французької мови розуміння структури французького, закласти хорошу граматичну та лексичну базу! Більш того Курс французької мов для початківців передбачає повне освоєння фонетики французької мови. По закінченню даного курсу Ви зможете розмовляти на будь-яку побутову тему з достатнім рівнем лексики і граматики.

Курс французької мови для середнього рівня або з одного з середніх рівнів B1 або B2. Завдання даного курсу - навчити студента бути здатним здійснювати різні завдання його особистої, виховної, соціальної або професійному житті. Студенти засвоюють тонкощі і нюанси мови, обмінюючись інформацією, життєвим досвідом, думками. Курс для середнього рівня дозволяє вдосконалити розуміння, підготуватися до довгих, аргументованим виступів.

Курс французької мови для для високого рівня або з одного з найвищих рівнів С1 або С2. Даний курс дає ідеальному володінню мови і організації мовлення. Ви з легкістю зможете обмінюватися культурним багажем, аргументувати ту чи іншу точку зору, у вас не буде ні найменшої труднощі самовиражатися і відстоювати вашу точку зору.

Більше інформації зможете дізнатися на сайті: budet-talk.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок