Опис курсу

Дні занять: вівторок/четвер

Час: 17:00 - 18:00 та 18:00 - 19:20

Курс складає 4 місяці

Курс польської мови для дітей - це веселе і невимушене вивчення польської мови для вашої дитини. Відомо, що діти засвоюють іноземні мови набагато легше і швидше, ніж дорослі. Для них головне, щоб ці уроки були цікавими і проходили в невимушеній обстановці.

Курси польської мови для дітей в школі "Буде Talk" розроблені спеціально для дітей які розмовляють російською і українською мовами. Мета курсів - навчити дітей польської мови в дружній і творчій атмосфері спілкування.

Один урок тривалістю півтори години проводиться в невеликій групі, що складається з дітей. Робота в групі дасть можливість дітям легше і веселіше вчитися, зануритися в середовище спілкування польською мовою. За час заняття дитина не встигне втомитися і зможе навчитися чомусь новому. Комфортний ритм - два рази на тиждень, дозволять дітям надовго запам'ятати вивчений матеріал.

Наше завдання полягає в тому, щоб вивчення польської мови було приємно дитині. Ми хочемо, щоб уроки були цікавим, веселими і змістовними. Ми використовуємо різні методики навчання і спеціально розроблену викладачами навчальну програму. Наша програма гарантує високі результати.


Більше інформації зможете дізнатися на сайті: budet-talk.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок