Опис курсу

Українською мовою розмовляють приблизно 40 мільйонів людей в Україні і в усьому світі. За межами України українською мовою говорять також у таких країнах, як Казахстан (більше ніж 300,000 осіб) і члени численної діаспори українців у всьому світі (Канада, Бразилія, і т.д.)

Вивчення української та російської мови в Києві має сенс не тільки тому, що місто є неймовірно гарним. Також у Вас буде чудова можливість попрактикувати українську чи російську з носіями мови. Крім того, громадянам більше, ніж 50 країн не потрібна віза для в’їзду в Україну і перебування в країні до 90 днів.

Який би формат занять Ви не обрали – індивідуальні заняття, парні заняття чи навчання у групі, «Top Way» надасть професійне супроводження на Вашому шляху вивчення та вдосконалення української або російської мови. Мовний центр «Top Way» розташований у самому центрі Києва, біля станції метро «Золоті Ворота».

Завдяки тому, що ми використовуємо комунікативну методику, Ви зможете размовляти українською чи російскою мовою вже після перших занять!


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок