Опис курсу

Російська мова – одна з 6 офіційних мов ООН. За оцінками експертів, російською мовою говорять близько 150 млн людей, що володіють нею як рідною і близько 100 млн, для яких російська мова – іноземна.

Вивчення російської та української в Києві має сенс не тільки тому, що місто є неймовірно гарним, але також тому, що Ви зможете поспілкуватися з носіями мови поза заняттями. Крім того, громадянам більше, ніж 50 країн не потрібна віза для в’їзду в Україну і перебування в країні до 90 днів.

Який би формат занять Ви не обрали – індивідуальні уроки, парні заняття чи навчання у групі до 8 чоловік, «Top Way» надасть професійне супроводження на Вашому шляху вивчення та вдосконалення російської або української мови. Мовний центр «Top Way» розташований у самому центрі Києва, біля станції метро «Золоті Ворота». «Top Way» також пропонує дистанційне навчання російської та української мов – у форматі індивідуальних чи групових занять (Skype навчання).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок