Опис курсу

Англійська,

яку люблять діти,

- в ПМЦ "ДОШКІЛЬНИК"

Немає з ким залишити дитину? Приводьте до нас в мовний центр!

ПОКИ МАМИ ВІДПОЧИВАЮТЬ, ДІТИ ENGLISH ВИВЧАЮТЬ!

  • МІНІ-САД З АНГЛІЙСЬКОЮ - це малі групи 2-4 годинного (9:00-13:00) перебування дітей в мовному центрі - ПМЦ "Дошкільник", де малята разом з учителем англійської мови опановують англійську абетку , нові англійські / украінські / російські слова, рахують англійською, граючись та розвиваючись, виконують творчі завдання, розфарбовують цікаві розмальовки і вчать назви кольорів, домашніх тварин, іграшок англійською. Всі заняття проводяться в ігровій формі, цікаво і корисно. А мами можуть тим часом відпочити. За належних погодних умов - прогулянка до Ковалівського парку. Спілкування під час прогулянки також переважно англійською мовою. До дитячоі ігровоі кімнати з англійською приймаються тільки ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ ЗДОРОВІ ДОШКІЛЬНЯТА діти віком 1 - 6 років. ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 050 584 38 73 ( ЛіліяМиколаївна ).ПЕРЕДОПЛАТА 50 грн./ година - від 2-х годин.
  • ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ МОВНОЇ ШКОЛИ - вечірні заняття з англійської мови в групах дітей 4-6 років ( з 16:30 до 18:30) в ігровій формі за методикою доцента Стахєєвої Л.М. Завершуються заняття на підготовчому відділенні після 2-х років навчання в травні місяці вступом до мовної школи -ЛСШ - за результатами ТЕСТУ з англійської мови, який передбачає знання дошкільниками англійського алфавіту, вміння читати та писати англійські слова.Пільговий тариф в стандартній групі: 35 грн./урок.
  • МОВНА ШКОЛА - ЛСШ-лінгвістична супершкола, в якій навчаються лінгвістично обдаровані діти віком 6-16 років, додатково до основної школи, за розкладом своєї групи однолітків (15:00-18:30)- за авторською програмою доцента Стахєєвої Л.М. з використанням сучасних підручників англійських та американських видавництв (London / Oxford / New York), буклетів з тестами та тренувальними вправами з англійської граматики, мультимедійних програм . Уроки починаються з аудіювання аутентичних текстів, діалогів, пісень у виконанні носіів англійської мови. Навчання відбувається в малих групах по 6-8 осіб, 2-3 рази на тиждень за модульною системою. Учні отримують друковані "Альбоми- календарі домашніх завдань" з методрозробками на кожен рік навчання- 2 семестри.Після 8 років навчання в ЛСШ,за умови виконання навчальноЇ програми, учні отримують СЕРТИФІКАТ з оцінками за європейською шкалою.
  • Підготовка старшокласників до ЗНО проводиться висококваліфікованими викладачами, доцентами в кращих традиціях державного педуніверситету. Наші учні-випускники: переможці олімпіад, конкурсів, відмінники навчання, учасники міжнародних програм з перспективою навчання в США, Великій Британії (Atlantic Colledge, Chigwel School, Bedgebury School), Австралії.
  • Допомога у виконанні домашніх завдань з англійської або німецької мови в ПМЦ, або у Вас вдома! Репетиторство, індивідуальні заняття- 80 грн./година для дітей, 100 грн./година для дорослих.

АКЦІЯ! Новий набір в групи однолітків -30% знижки (без вступного внеску )- до 10 вересня!

ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНОМ, який вказаний у розділі інформації.

stakheyeva@yahoo.com

1 вересня - День відкритих дверей в мовному центрі "Дошкільник".

Чекаємо на Вас за адресою: вул. Орджонікідзе/Ельворті, б.2, к.412- 4-й поверх проектного інституту за Ковалівським парком.

Початок занять - 4 вересня.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Оксана, 22.12.2016, 18:12
Если вы ищите куда отдать своего ребенка изучать английский язык, то однозначно рекомендую "Дошкольник"! Я была во многих школах, но остановилась на этой. Отличные преподаватели из педуниверситета, увлекательные занятия и недорого. Мой ребенок ходит с удовольствием! Спасибо этой школе за старания!! Поэтому и я не поленилась написать отзыв...
Залишити коментар
Партнери сайту
Акваторія, польський центр
Акваторія, польський центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок