Опис курсу

Курс «Ділова Німецька Мова»

У Вашої компанії з’явилися німецькомовні партнери? Їдете на стажування чи конференцію до Німеччини? А можливо, тільки шукаєте роботу і мрієте працювати в крупній міжнародній компанії? Тоді цей курс для Вас! Індивідуальний курс ділової німецької мови розрахований на осіб, які вже вивчали німецьку, та бажають покращити свої навички у спілкуванні та листуванні з іноземними парнерами. Головною його особливістю є розробка індивідуальної навчальної програми відповідно до Ваших потреб з використанням потрібної Вам лексики: економічної, юридичної чи політичної. Матеріал, що вивчається, забезпечує повне опрацювання широкого кола ділових ситуацій, таких як ділові перемовини, підписання договорів, рекламні кампанії, постачання товарів, вирішення конфліктних ситуацій і т.і. Рівномірна увага приділяється таким формам занять, як аудіювання, мовлення, читання (опрацювання німецькомовних угод) та письмо (ділове листування).

Важливо!
До проходження курсу допускаються лише особи, які надали сертифікат з проходження курсу німецької мови на рівні не нижче В2 або успішно склали тест загальної оцінки рівня володіння німецькою мовою в УНОЦ Престиж.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок