Опис курсу

https://startimecamp.com/

Літній розвиваючий табір «STAR TIME» — сучасний табір, розташований на березі Чорного моря (Одеська обл, смт. Грибівка, вул. Приморська, 20) із власним піщаним пляжем і огородженою територією. На території табору є все для активного та веселого дозвілля: велика концертна платформа, басейн, зона для проведення майстер-класів та активіті, надувний аквапарк, PS-CLUB, розвиваючі студії (робототехніка, hand-made, кулінарія, радіо і ТБ), пляжний кінотеатр на лаунж-мішках, настільний теніс і кастрові.

Територія табору огороджена, і знаходиться під цілодобовою охороною із встановленою системою відеоспостереження.

З дітьми працюють професійні вожаті та вихователі, а майстер-класи проводять зірки шоу-бізнесу та викладачі продюсерського центру «STAR TIME». Протягом тематичних змін творча група табору організовує концерти з виступом дітей, вечірки, спортивні змагання, дискотеки, квести та конкурси.

Наші переваги:

 • сучасні номери з приголомшливим видом на морське узбережжя;
 • екологічно чистий район;
 • різнорівневий басейн з підігрівом;
 • затишний внутрішній двір;
 • п'ятиразове харчування — шведська лінія (сніданок, обід, полудень, вечеря, друга вечеря);
 • цілодобовий медичний контроль;
 • сучасна пральня;
 • професійні вожаті, які пройшли навчання і мають досвід роботи від 3-х років;
 • PLAYROOMS (PS4, робототехніка, аерохокей, настільний футбол і розвиваючі ігри);
 • зручність розрахунку в кафе системою депозитних карт;
 • наявність артезіанської свердловини;
 • дитячі шоу-програми і постановки, виступи на сцені перед публікою;
 • стильна форма для дітей з можливістю 3-х разової зміни протягом відпочинку;

ВАРТІСТЬ - від 15500 грн.
(трансфери, фірмова форма, п'ятиразове харчування, play room, quest romm, аквапарк, цілодобове проживання в комфортабельних номерах, майстер-класи від зірок шоу-бізнесу та бізнес-тренерів, фірмові вечірки, розвиваючі ігри, медичне страхування, щоденні фото- і відео звіти)

Довідки за тел.: (048) 772-57-87

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Алиса, 15.05.2019, 11:38
Лагерь крутой. Очень впечатлил изначально внешний вид - все ухожено, красиво, а комнаты это вообще, глаз не оторвать. Хороший ремонт. База Грибовка отличное место. А эмоций доча вагон привезла. Что и игр много, много движа, интересных занятий. Единственное что жаль было, что уезжать не хотелось) Но это тоже можно записать в плюсы)
Наталья, 05.02.2019, 21:11
Лагерь просто замечательный! Во всех планах! Начиная от классной территории, уютных комнат, питания и т.п. и заканчивая просто таки неимоверными ежедневными тематическими развлечениями! Сыну очень понравилось, поэтому на ДР мы ему сделали подарок в виде путевки на 2019-й год!
Виктория, 23.01.2019, 17:09
Лагерь полностью оправдал мои ожидания! Мне нравится, что ребенок постоянно занят чем-то полезным и не бездельничает. Вкусная и разнообразная еда, много моря и физической нагрузки. Посылаешь на отдых и не переживаешь за его безопасность. У сына уйма эмоций от этого лагеря, поэтому в этом году опять планирую отправить.
Нина, 22.01.2019, 16:59
В прошлом году были на смене спорт, сын просто в восторге! Очень классно придумано, что все смены тематические и вы можете подобрать то, что больше всего интересует вашего ребенка. Мой сын любит спорт, увлекается футболом и волейболом и он получил массу удовольствия от лагеря! на 2019-й уже забронировали ему место в такой же смене)
Алинка, 14.01.2019, 13:15
В этом лагере никогда не бывает скучно, мой ребенок тому подтверждение) Приехал сын весь заряжен позитивом и приятными впечатлениями) Они там и играют, и соревнуются меж отрядами, и посещают полезные мастер-классы) Времени у него не было даже мне позвонить настолько насыщенный отдых был) Я рада,что ему понравилось, приедем обязательно еще)
Юлия, 08.05.2018, 18:45
Очень довольна этим лагерем. В прошлом году наш сын был там впервые. Отличные условия проживания, понравилось, что питание правильное и вкусное, что для ребенка немаловажно. У меня мелкий переборчивый слегка в еде. Смены при чем делятся на тематики. Первая самая смена называет спорт и досуг соответствует названию. Нашей 10летней непоседе как раз подошло. Активные игры наше все)
Залишити коментар
Партнери сайту
Study3d
Study3d
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок