Опис курсу

Курс Робототехніка Lego відкритий для дітей 6-9 років. За допомогою наборів Lego Education діти навчаються конструювати моделі роботів, будівель, транспорта, космічних кораблів, різноманітну техніку, а пізніше програмувати їх та проводити захоплюючі експерименти. На цьому курсі дітям відкриється світ основ програмування та IT-технологій, механіки та фізики.

Під час занять діти будуть вивчати основи програмування роботів та, що не менш важливо, самостійно контролювати їх. Основна задача курсу – навчити базовим поняттям робототехніки та програмування, знайомство з простими механізмами та передачами, а також навчити самостійному збиранню моделей роботів.

Наш курс спеціально розроблено відповідно до віку Вашої дитини, завдяки чому всі складні та незрозумілі дисципліни стають простими та цікавими. Вивчання фікики, програмування та електроніки перетворюється для дитини в захоплюючу гру, де є всі можливості проявити свою фантазію та своїми руками створити запрограмований механізм.


Час роботи:

Понеділок - Неділя з 10:00 - 20:00.

Попередній запис в групи.

Чекаємо Вас за адресою: Київ, Шота Руставелі 30Б, оф. 11.

www.academyua.com

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Кристина, 04.03.2017, 14:26
Очень нравится в академии то, что после каждого занятия я вижу результат. Сын на робототехнике Lego не просто собирает разные лего модели, а изучает работу механизма. Также в конце занятия детям дается время для реализации своих идей и это очень здорово))) Ребёнок с удовольствием ходит на занятия)
Катя, 16.02.2017, 16:50
Вожу 2 своих сыновей на робототехнику лего. На каждом уроке собирают новые модели, преподаватель Полина всегда придумывает для детей интересный материал. Уроки всегда познавательные, детей невозможно забрать в конце.
Академия Профессий Будущего, 14.03.2017, 11:22
Катерина, спасибо за комментарий
Валерия, 16.02.2017, 16:37
"Огромная благодарность Академии за интересные и познавательные занятия. Антону отдельное спасибо! Дети всем довольны, будем и дальше ходить:)"
Ирина, 06.02.2017, 19:19
Я дуже рада, що віддала дитину на курс “Робототехніка Arduino” в Академію Професій Майбутнього. В класі тепло, багато місця, кожній дитині виділяється окремий комп'ютер, конструктор, заняття триває 2 години і за цей час син встигає отримати дуже багато цінних знань. В групі небагато дітей 3 - 5, тому викладач приділяє увагу кожному. А головне, що сину все подобається і він із задоволенням ходить на заняття. Я вдячна академії)))
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок