Опис курсу

Плавне читання, злита вимова слів, плавне прискорення читання, робота з розумінням прочитаного, переказ, відповіді на питання, розвиток пам'яті в ігровій формі, тренування довільної уваги, посидючості, вміння висловлювати свої думки.

Прискорення, читання різними нестандартними стилями і способами, читання в різних ритмах, робота з дикцією, артикуляцією, робота над розвитком словесно-логічної пам'яті, розширення словникового запасу, напрацювання умінь аналізувати і узагальнювати, розвиток довільної уваги, розвиток логіки, синтезу, аналізу, ребуси , судоку, головоломки, тренування швидкості реакції і вміння грамотно висловлювати свої думки.

Прискорення читання за допомогою метронома, робота з периферичним зором, читання без внутрішнього проговора, сканування тексту, мозкові карти, елементи схематичного конспектування, розвиток уваги і пам'яті, основи ейдетики, синхронізована робота обох півкуль.

З усіх питань звертайтеся за телефонами компанії.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок