Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Програма підготовки гештальт-терапевтів

«Введення в гештальт»

Перша ступінь

Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтів Київського Інституту Гештальту і Психодрами проходить за стандартам (EAGT) Європейської Асоціації Гештальт Терапії та (GATLA) Гештальт Асоціації Терапевтів Лос-Анджелеса

Про метод: Гештальт-терапія - це цілісний підхід психотерапевтичної допомоги та підтримки людей зі складнощами у взаєминах як з собою (своїми почуттями, емоціями, тілом, розпізнаванням своїх бажань і цілей), так і з оточуючими (в соціальних, робочих і сімейних відносинах) .

Для кого: для психологів, педагогів, лікарів, соціальних працівників, представників супроводжуючих професій і інших фахівців, діяльність яких передбачає контакт з людьми, а також для студентів гуманітарних вузів і всіх бажаючих більше познайомитися з ідеологією і методологією гештальт-терапії і навчитися краще розуміти себе і оточуючих людей.

Про проект: Даний навчальний проект - основа для набуття професійного погляду і компетентності в даному методі і відповідає стандартам (EAGT) Європейської Асоціації Гештальт Терапії і (GATLA) Гештальт Асоціації Терапевтів Лос-Анджелеса з отримання теоретичних знань і практичних навичок.

Перший ступінь навчання включає в себе 8 дводенних семінарів (160 академічних годин) 1 раз на місяць (сб.-нд. з 10.00 - 18.00). Вона дає право перейти на другу сходинку навчання з наступною сертифікацією.

Ведуча:

Надія Рехтіна - Гештальт-терапевт, Body-Mind Gestalt практик, танцювально-руховий терапевт, практикуючий психолог, тренер освітніх програм Київського Інституту Гештальт і психодрами

Формат групи навчально-терапевтичний.

Потрапити в цю групу значить:

- навчатися за стандартами (EAGT) Європейської Асоціації Гештальт Терапії і (GATLA) Гештальт Асоціації Терапевтів Лос-Анджелеса,

- отримати 99% практики, а через неї і освоювати теорію гештальт-підходу в невеликих лекціях,

- розвивати базові навички консультанта і Гештальт-терапевта,

- здобувати знання через особистий досвід і інтерес. У програмі немає зубріння, тестів і "викликів до дошки",

- набути досвіду групової та індивідуальної терапії.

Для участі у групі Першої ступені наявність диплома психолога не обов'язкова.

Потрапити у групу можливо після співбесіди, теоретичних вступних іспитів немає.

Сертифікат: По закінченню програми видається Сертифікат Київського Інституту Гештальт і психодрами, що підтверджує участь і завершення навчання в навчально-терапевтичної групою 1-го ступеня.

Даний сертифікат дає можливість продовжити професійну освітню програму по гештальт-терапії на 2-го ступеня. Сертифікат відповідає Європейським стандартам (EAGT) і стандартам Міністерства Освіти і Науки України.

Початок програми: 17-18 серпня 2019 року

Для участі необхідно попередньо зареєструватися, пройти співбесіду і зробити 100% передоплату 1-го заняття. Вартість - 2000 грн.

Адреса: Офіс КІГІПа. вул. Саксаганського, 92, оф.1.

Реєстрація - телефон/вайбер (050)415-62-42 – Надежда Рехтина

https://www.kigip.com.ua/geshtalt-1-stupen-rekhtina-nadejhda

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок