Опис курсу

ПОСИЛЕНИЙ КУРС допоможе вам швидко навчитися писати успішні статті, привабливі заголовки і рецензії, чіпляють увагу відгуки. Ви оволодіти практичними письменницькими навичками і напишете книгу спільно з автором курсу, яка після буде опублікована на літературних інтернет-майданчиках, а так-же видана в паперовій версії.

Авторський курс В'ячеслава Полякова зібрав в собі корисні та практичні поради в допомогу починаючим письменникам і блогерам. На заняттях тренінгу ви дізнаєтеся, що таке копірайтинг, зможете освоїти базові навички письменницької діяльності.

Даний курс орієнтований, в першу чергу, на практичні знання, які допоможуть вам проявити саме ваш талант і вашу творчість. І цілком ймовірно, що скоро ви станете автором модного бестселера або популярним блогером. А може, відразу і тим і іншим? Все у ваших руках.

Програма навчання:

 1. Як стати письменником і з чого почати.
 2. Письменницькі техніки.
 3. Стилі та жанри тексту, структура.
 4. Збільшення словникового запасу.
 5. Техніки разития візуалізації та уяви.
 6. Спільне (з письменником В'ячеславом Поляковим) написання книги з подальшою публікацією на літературних інтернет-майданчиках. Створення аудіоверсії книги з подальшим розміщенням на аудіопорталах.
 7. Іспит і вручення сертифіката.

Додаткові БОНУСИ:

 • Реферальная програма! Приведи з собою людину: одного - знижка 15%, двох - 30%, трьох - 50%, 5 осіб - УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНО.
 • БЕЗКОШТОВНО! Електронні версії книг В'ячеслава Полякова: "Красномовство дорожче грошей", "Уроки ораторського мистецтва", "Уроки телепродюсера", "Уроки футбольного блогера", "Уроки ведучого шоупрограми", "Як стати письменником або Крижане пекло прози", "Самомотивация по-українськи ", фантастичний бестселер" Пєлєвін і Дерміторія ",
 • БЕЗКОШТОВНО! Книга "Уроки ораторського мистецтва" в паперовому варіанті з авторгаф автора!
 • БЕЗКОШТОВНО! Зйомки в серіалах, кліпах, фільмах студії "Кіт"
 • БЕЗКОШТОВНО! Для дітей учасників курсу місяць навчання в дитячій кіношколі.
 • 20% знижка на інші курси Студії: Ораторська майстерність, Курс фотографії, Курс телеведучого, Телевізійна журналістика, Спортивна журналістика, Ведучі шоу-програм.
 • Кращі учні будуть запрошені на курси другого ступеня соскідкой 20%.
 • Студія Кіно і Телебачення надасть випускникам письменницьку практику: ведення блогу студії, написання статей для журналу "21 століття",
 • Маестро В'ячеслав поляків у протягом 2-х місяців проводить психологічний супровід: допомога в підготовці до відповідальних виступів, присутність на ваших відповідальних виступах з подальшою зворотним зв'язком - коригуванням і оцінкою.
 • Поетапна фот-о і відеофіксація процесу навчання учасників з последюющім наданням матеріалів для просмтора і аналізу свого навчання.

Обсяг курсу:

Індивідуальна форма навчання: 3-4 (за згодою) заняття по 350 грн \ займаємося виготовленням-е. Групова форма навчання - 5 занять по 2 навчальні години - 600 грн.

Час проведення:

Вихідні. Дві суботи поспіль.

Сайт trening.in.ua studkitmail@gmail.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок