Опис курсу

Курси веб-дизайну від ITEA - це комплексна програма навчання IT-фахівців розробці користувацьких інтерфейсів.
Веб-архітектор або ui/ux дизайнер – це фахівець, який займається проектуванням структури і навігації веб-ресурсів, розробкою користувацьких інтерфейсів, версткою і художнім оформленням. Саме від його роботи залежить юзабіліті сайту/додатка.
Курс UI/UX Design від ITEA ділиться на:

  • Графічний дизайн (дає навички роботи з графічними редакторами Adobe Photoshop і Illustrator для подальшого розвитку у веб-дизайні)
  • UI Design (готує фахівців, які розробляють інформаційну архітектуру, проектування взаємодії, графічний дизайн і контент ресурсу).
  • UX Design (готує вузьконаправлених дизайнерів, які займаються графічним оформленням технічних елементів сайту/додатка/програми).

В ITEA працюють тільки досвідчені викладачі-практики, які на оглядових лекціях познайомлять тебе з теоретичною базою ui/ux, а практичні заняття ти будеш виконувати на реальних проектах.
Сфера IT розвивається швидкими темпами і потреба в розробниках, призначених для користувача інтерфейсів, так само стрімко зростає. Середня зарплата на посаді junior ui/ux designer становить 300-400 $. Як тобі така перспектива?
Після проходження курсу ти можеш навчитися практиці фрілансу і працювати на зарубіжних біржах. А можеш пройти стажування та працевлаштуватися в компаніях-партнерах ITEA.

Після вивчення курсу Ви зможете:

  • Використовувати основні елементи і патерни інтерфейсу
  • Створювати власні бібліотеки елементів
  • Аналізувати і розбиратися в типах досліджень, працювати з отриманими даними, формувати і перевіряти гіпотезу, створювати найбільш ефективні дизайн-рішення
  • Розробляти зручні і красиві продукти, які задовольняють цілі і потреби як клієнта, так і користувача
  • Створювати дизайн веб-макет від прототипу до повної підготовки до верстки

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок