Опис курсу

Від 6 до 11 міс. програма для малюків передбачає розвиток дрібної моторики: вдосконалення ладонного, щепотного, «Пінцетний» захоплень, розвиток тактильних відчуттів.

Крім розвитку ручок і ніжок це стимулює мовну активність. На заняттях діти освоюють основні танцювальні рухи, відповідні їх віковим можливостям, а робота в групі допоможе малюкові вже з перших місяців життя набути досвіду спілкування з однолітками.

З 2 до 3 років дітки закріплюють на заняттях вміння орієнтуватися в кольорах, формах, розмірах, запропоновані завдання сприяють розвитку пізнавальних процесів: формуються видів пам'яті, мислення, уяви.

Творчі завдання, які є невід'ємним компонентом кожного заняття, сприятимуть не тільки розкриття творчих можливостей дитини, але і допоможуть йому удосконалювати графічні навички на шляху до оволодіння письмом.

Від 3 (2,9) до 4 (3,9) років методистами нашого центру розроблений спеціальний проміжний (між общеразвивающими заняттями і підготовкою до школи) курс - навчально-пізнавальні заняття (НПЗ).

Разом з розвитком пізнавальної діяльності дитини (розвитком його наочно-предметного і наочно-логічного типів мислення, різних видів пам'яті, уяви) основний акцент курсу спрямований на оволодіння азбукою (графічним зображенням букв, їх звуковий характеристикою), а також вивчення основ математики (закріплення візуального зображення цифр, поняття «кількість», «числовий ряд», «більше / менше» і ін.).

Творчі завдання, завершальні кожне заняття, спрямовані на закріплення і художнє осмислення того матеріалу, який вивчався на занятті.

Тривалість заняття: 45 хв - 1 година.
Періодичність: 2 рази на тиждень
Вартість: 100 грн. (За абонементом)

http://aristotel.kiev.ua/

https://www.facebook.com/MalyshAristotel/


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок