Опис курсу

Ангійська мова, Підготовка до ЗНО

Курс розроблений відповідно до програми «Exam Success. Підготовка до ЗНО з англійської мови», Cambridge University Press та Oxford Exam Excellence.

Програма завірена Міністерством Освіти та Науки України.

На заняттях відпрацьовуються усі аспекти вивчення мови: читанния, устна практика, аудіювання, письмо та граматика. Завдяки цьому діти мають високі результати з кожної частини єкзамена.

Комплексність курса надає дітям можливість вийти за рамки тестування та відчути впевненність у своїх знаннях. Отриманні навичкидозволяють реально користуватися мовою, а не "вгадувати" правильні відповіді. Формовані тестові стратегії є універсальними та допомогають дітям у підготовці до ЗНО, ДПА та екзаменам Кембриджа.

УВАГА! ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!

Підготовка 11 класників до формату теста ЗНО займає максимум 3-4 місяці!!! При умовах, що вваша дитина при тестуванні покаже як мінімум рівень Intermediate (середній), а ідеально Upper-Intermediate ( вище середнього).

Якщо рівень нижче, то необхідно спочатку дійти до вказаного рівня, а потім готуватися до ЗНО!Тобто, маючи базові поняття з англійської мови за рік підготуватися до ЗНО практично не реально! ГОТУЙТЕСЯ ЗАЗДАЛЕГІТЬ!!!

Йде набір у групи з:

  • Підготовки к ЗНО (11 Клас)

2 р. на тиждень 90 хв.

Посібники можете придбати у нас за окрему плату або самостійно!

  • Підготовка до ЗНО 9-10 Клас ( необхідно прийти тестування заздалегіть для визначення рівня та подальшої стратегії навчання) 2р на тиждень по 90 хв.

ПОЧАТОК СЕМЕСТРА 11 ВЕРЕСНЯ!!!

Чекаємо вас на безкоштовне тестування

З 21 серпня з Пн. по Пт. з 12 до 19 и Субб. з 11-14
Вартість та умови у філлиалах можуть бути різними.
Орієнтовна вартість у місяць від 600 грн./мес.
Оплата помісячна за 3 мес, за 6 або за 9 місяців!
Існує система знижок та бонусів для постійних клієнтів!

Будемо раді вас бачити!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юлия, 18.08.2017, 14:22
Занимались с мужем интенсивно, за 9 месяцев закончили Elementary и Pre-Intermediate! Профессиональный подход и отличные преподаватели! Результатом довольны на 100 %! Мы ваши клиенты навсегда ! Рекомендуем!
Анжела, 27.07.2017, 19:26
Отличные и современные методы преподавания, каждый урок неповторимый и интересный. Отличное сочетание цены и качества, действительно есть результат. Рекомендую!
Залишити коментар

Усі курси в Кременчуці, а також ВНЗ в Кременчуці, коледжі та технікуми в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці

Зворотній зв'язок