Опис курсу

Ми передбачили ВСЕ, ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

Переступаючи наш поріг, ваш малюк і ви потрапляєте в атмосферу радості, дружелюбності і душевного тепла.

Дитячий садок і міні-садок Академії розвитку дитини розташовані в зеленому, екологічно благополучному Оболонському районі Києва, на упорядкованій території, що охороняється житлового комплексу "Оазис", в мальовничому оточенні. Свіже повітря, близькість річки, парку "Оболонь" і озера Вербного - складові здоров'я та повноцінного відпочинку маленького городянина.

Приміщення нашого дитячого садка - це яскраві стіни, розписані професійним художником, зручна і безпечна меблі, централізована припливно-витяжна вентиляція, комфортна температура в будь-який час року. Заняття проходять в ігрових кімнатах, класах і актовому залі-трансформере, який може перетворюватися в балетний, гімнастичний чи спортивний зал.

У дитячому садку працює 6 дипломованих штатних вихователів і 5 запрошених фахівців. Діти проходять ази навчання за офіційною програмою "Я у світі" та за авторськими програмами, створеним на основі сучасних західних методик. У їх розпорядженні - екологічно нешкідливі іграшки, посібники, килими, дошки для малювання.

Вартість абонемента саду повного дня: 11900 грн

Вартість пробного дня з харчуванням: 950 грн.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок