Опис курсу

Pingu's English - це унікальний, який не має аналогів продукт, який заслужив визнання у всьому світі. Курс розроблений міжнародним освітнім мовним центром Linguaphone Group, який має вже понад 100 років досвіду роботи в сфері освіти і навчання англійської мови, і співпрацює з University of Cambridge ESOL Examinations. Він являє собою захоплюючий, цікавий, різноманітний курс, призначений для вивчення англійської мови дітьми від 3 до 7 років. Над цим курсом працювали провідні фахівці в галузі навчання англійської на початкових етапах, а також фахівці з дитячої психології, і це дозволило розробити курс, який не тільки навчає англійської, а й надає всі можливості для всебічного розвитку дітей дошкільного віку.

Рівень 1 розрахований на дітей 3-4 років і має наступну спрямованість: розпізнавання звуків і букв, розвиток дрібної моторики, слухове сприйняття і початок комунікації.

Рівень 2 розрахований на дітей 4-5 років і має наступну спрямованість: розвиток комунікативних навичок, активне розширення словникового запасу, написання букв, відтворення звуків.

Рівень 3 розрахований на дітей 5-7 років і має наступну спрямованість: інтегрована практика чотирьох навичок, активний розвиток сприйняття і відтворення, усне мовлення.

Заняття проходять 2 рази на тиждень. Тривалість 45 хв.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок