Опис курсу

Творчість для дошкільнят та дітей більш старшого віку розвивають емоційну, соціальну та інтелектуальну сфери дитини.

Творчий розвиток і реалізація творчого потенціалу дитини відіграють велику роль для всебічного розвитку малюка. Вивчаючи нові кольори, текстури різних поверхонь і техніки малювання, дитина розвиває уяву, творчі здібності, естетичне почуття краси і створює свої перші шедеври.

Живопис і Основи Композиції
Вивчення роботи з кольором - основи кольорознавства. На заняттях діти вчаться працювати з фарбами, вивчають їх властивості, вчаться змішувати різні кольори і застосовувати різні техніки нанесення фарб (аля-пріма, китайський живопис, по мокрому, пуантелізм, змішана техніка, кляксографія і ін.)

Малюнок
Робота з лінією. Вивчення пластичних і виразних особливостей лінійного малюнка. Види ліній. Створення творчої роботи за допомогою лінійного малюнка, використовуючи олівець і гумку. Тонування. Вивчення фактури і текстури.

Аплікація з паперу та Орігамі
Папір - конструктивний, пластичний матеріал, що розвиває фантазію, просторову уява і дизайнерське мислення. Діти зможуть пережити чудо перетворення аркуша паперу в приголомшливі об'ємні твори.

Ліплення
Під час роботи з пластичними матеріалами розвивається дрібна моторика пальців рук, уява, формуються навички ручної праці; малюки вчаться координувати рухи рук, набувають сенсорний досвід - почуття пластики, форми, ваги.

Діти відчувають велике задоволення і радість на заняттях, сприймаючи це процес роботи, як прекрасну можливість пограти, пофантазувати, створити щось нове.

Наш сайт: oktava.kiev.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок