Нам 11 років Приховати банер
Опис курсу

Програма підготовки до школи спрямована на розвиток мови, уваги, мислення, пам'яті, уяви, необхідних математичних уявлень, грамоті; збагачення словникового запасу; розширення кругозору; розвиток інтересу до навчання; розвиток вміння спілкуватися. Наша основна задача полягає в тому, щоб дитина комфортно почувався у новій для нього обстановці, був готовий до спілкування в дитячому колективі, а також прагнув до нових знань, отримував їх із задоволенням.

Заняття будуються у вигляді змінюють один одного блоків, спрямованих на розвиток різних психічних функцій. Зміна занять і вправ дає можливість дітям переключитися з однієї діяльності на іншу, що дозволяє не втомлюватися і не пересичуватися заняттям. Чергування інтелектуальних завдань і психологічних вправ на розвиток самоконтролю формує необхідну для вступу до школи базу у дитини: психологічну готовність до школи разом з академічними знаннями. Тільки таке поєднання дозволить дитині стати успішним у навчальній діяльності і з гордістю носити нове звання першокласника.

Організовано психологічний супровід протягом усієї програми, що дозволить підготувати дитину до тестувань різного роду, що проводяться в школах і гімназіях.

Відкрито набір в міні-групу для дітей у віці від 5 років.
Заняття проходять 2 рази на тиждень. Тривалість 60 хв. Міні-групи.

Наш сайт: oktava.kiev.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок