Опис курсу

Психолігнвістичні особливості синхронного перекладу в порівнянні з послідовним перекладом (психофізіології синхронного перекладу). Специфічні навички, основні вимоги до здійснення синхронного перекладу відповідно до критеріїв і стандартів Міжнародної асоціації усних перекладачів (АІІС). Розподіл усіх прогнозуваннь (anticipation, probability prediction) при синхронному перекладі, яке можливо в результаті семантичної надмірності повідомлення.

Практичне застосування ймовірнісного прогнозування в синхронному перекладі. Актуалізатор змісту - «інформаційні піки» повідомлення. Лінгвістичні категорії змісту і значення, теми і реми і їх значення при здійсненні синхронного перекладу. Сприйняття і переклад усного тексту по його рематичним точкам.

Характер матеріалу: тематичні відбори текстів побутової, культурно-історичної, науково-технічної, промислової, сільськогосподарської, медичної, ділової, суспільно-політичної, конфесійної тематики. Можливі також інші теми.

Мас-медійні та навчальні друковані, відео- і аудіоматеріали, програми організації індивідуальних і групових турів, перебування офіційних делегацій в Україні та за кордоном, програми міжнародних ділових, професійних і наукових семінарів і конференцій.

Увага:

  • 1 курс включає 10 уроків по 120 хв.
  • Заняття в міні-групах та індивідуально.
  • Рівні - Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced
  • 10 уроків по 120 хв.
  • Заняття - 120 хв.
  • Група до 2 осіб
  • Носій тільки на розмовних клубах, додаткова оплата

https://www.liberty-school-ua.com/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок