Опис курсу

Програма курсу підвищення кваліфікації для перукарів в Дніпрі:

1 день: робота з блонд препаратами; принцип правильного підбору косметики (кого і чим освітлювати); правила діагностики волосся; фони освітлення і їх корекція; Найпоширеніші помилки в роботі з блондинками.
2 день: робота з сивиною; правила колористики; прийоми і техніки для щільного фарбування сивини; особливості фарбування блонда з сивиною, робота над помилками.
3 день: загальна колориметрия, робота з колірним кругом; взаємодія квітів і коректорів; нестандартні колірні поєднання; створення красивих рудих і шоколадних відтінків.
4й: робота з натуральним кольором волосся. Техніки тонування і рассветленія без руйнування натурального пігменту; первинне фарбування; створення натурального кольору на раннє освітленому волоссі; як уникнути зеленого відтінку при фарбуванні в русявий.
5й: вихід з чорного кольору; діагностика; тест Драйв; ризики та складності в роботі з чорним волоссям; фони освітлення як визначальний фактор бажаного відтінку; що не спалити волосся клієнта при виході з чорного кольору (техніка безпеки).
6й: відкриті техніки мелірування
По закінченню навчання видається диплом

Є курс 3 дні (вартість 2000 грн) і 6 днів (вартість 3300 грн)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок