Опис курсу

Об’єм курса:Програма навчання школярів розрахована на 2 роки: один раз на тиждень по 4 академічні години (всього 216 академічних годин)

Час проведення: Заняття проводяться по суботах, по 4 академічні години з 9.00 до 12.00 або з 12.00 до 15.00, протягом навчального року

Вартість навчання 720 гривень на місяць

Цю програму не даремно називають «Путівкою у життя». Учням старших класів, надається унікальна можливість отримати свою першу спеціальність паралельно з навчанням в школі, спробувати свої сили у вивченні фахових дисциплін і зробити правильний вибір професії. Дана програма спрямована на поглиблене вивчення профілюючих предметів, які становлять основу обраної школярем спеціальності.

Основне завдання: зорієнтувати школяра у виборі професії; розвинути інтерес до спеціальності; підготувати базу для більш поглибленого вивчення даного курсу на рівні середньої професійної та вищої професійної освіти.

3D-проектування

  • 1-й рік навчання:MS Word, MS Excel, AutoCAD
  • 2-й рік навчання: 3D- AutoCAD, ArchiCAD

Після закінчення кожного року навчання проводиться підсумкова атестація.

У разі успішної здачі випускних іспитів (за 2 роки) учень отримує свідоцтво про професійну підготовку за відповідною спеціальністю.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок