Опис курсу

Об’єм курса:
Це група короткочасного перебування, щоб працюючі батьки могли бути спокійними за своїх дітей. Програма навчання в нашому міні-садку - це комплекс розвиваючих ігор та занять, спрямованих на всебічну розвиток малюка. Наші досвідчені вихователі навчать ваших малюків найнеобхіднішим знань. Заняття проходять за унікальною освітній системі, яка спирається на теорію множинного інтелекту. Згідно з основними принципами даної теорії, територія міні-садка «Banana Club» поділена на кілька секторів: «творчість», «інтелект», «спорт», «вільна гра» і «мови».
Програма занять міні-саду включає в себе навчання грамоти, читання і основи рахунку, розвиток логічного мислення. Творчі заняття, малювання, ліплення, аплікація, конструювання, розвиток дрібної моторики і художнього смаку. Розвиток музичного слуху і почуття ритму. Знайомство з навколишнім світом, ознайомлення з явищами природи, тваринним і рослинним світом. Танцювальні заняття, розвиток опорно-рухового апарату, зміцнення м'язів спини, виправлення постави. Ляльковий театр.

Час проведення:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок