Work.ua 14 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Ми промовляємо чітко і ясно, нас добре чутно тоді, коли ми говоримо про те, що нам цікаво.

На заняттях ораторського мистецтва будемо вчитись слухати себе та інших, слухати свій голос. Ми будемо говорить при те, як будується звук, як взяти на себе сміливість говорити, долати дефекти і труднощі у вимові.

Викладачі використовують методики з різних шкіл акторської майстерності та мистецтва сценічної мови: артикуляційні гімнастики і вправи на ритмічність мовлення, звучання в русі, вправи для розвитку голосового та мовленнєвого апарату. Не менш важливу увагу звертаємо на спілкування одне з одним, вміння й бажання ділитись своїми думками, дозволяти собі говорити, висловлюватись. Такі заняття стануть корисними як і для майбутньої професії, пов’язаної з публічними виступами, так і для вільного відчуття кожної особистості, впевненості в спілкуванні з друзями та близькими.

Програма занять

  • Заняття 1. Ознайомлення. Розминка тіла та мовленнєвого апарату. Знайомимось зі своїм голосом, як він формується. Звучання в русі. Вправи для голосу.
  • Заняття 2. Подача звуку. Артикуляційна гімнастика. Дізнаємось, де формується кожен голосний і приголосний, як відбувається подача звуку. Вчимось направляти кожне слово. Слухаємо простір, адже він теж повен різних звуків.
  • Заняття 3. Ритм і як він задіяний в мові. Взаємодіємо в парах і один з одним, розповідаємо про себе. Вправи на ритм, «броунівський рух», «хор і соло».
  • Заняття 4. Побудова фраз, емоційне забарвлення. Задача і ціль. Вправи на діалогове спілкування, пробуємо говорити одну й ту ж фразу з різним емоційним ставленням. Як ціль впливає на подачу звуку, цілісність думки. Вправа «вгадай, до кого звертаюсь».
  • Заняття 5. Художність мови. Всі отримають певні запропоновані ситуації й на основі отриманих знань: дихання, голос, подача звуку, емоції спробують себе в ролі акторів. Гра «Асоціації» та ін.
  • Заняття 6. Фантазія. Даємо ще більше волі своїй творчості, придумуємо разом історії,підключаємо голос і звучання в просторі. Вправа «Образ і виправдання мого задуму».
  • Заняття 7. Я редактор своєї історії. Проводимо розминку голосу й тіла, фіксуємо отримані знання, повторюючи деякі вправи. Скоромовки, дикційні вправи. Поділившись в групи, будуть запропоновані ситуації і фрази, з яких потрібно створити етюди, заодно спробувати себе в ролі режисерів та акторів.
  • Заняття 8. Iтоговий виступ, відкрите заняття.

Заняття по суботах 12:30-14:30.

Адреса: бул. Шевченка, 36 Б (вхід з вул. Коцюбінського, 12)

Курс 8 занять.

Старт 1 лютого 2020.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок