TRN.ua 12 років Приховати банер
Опис курсу

Неможливо знайти людину, якій потрібно пояснювати що таке конструктор LEGO: для дітей це найбажаніша іграшкі поряд з модельками машинок, планшетами та смартфонами. На цьому фоні продукція LEGO Mindstorms виділяється особливо, це надсучасний комплект конструктора до якого входять програмуємий модуль, мотори, різноманітні датчики та саме головне - візуальне середовище програмування. Використовуючи весь цей арсенал чого тільки не створюють юні інженери: починаючи від мультяшного робота Wall-E до роботів що вміють розгадувати судоку. Нещадавно ентузіасти склали робота, що вміє вирішувати головоломку "кубик-рубика".

Існує дві версії конструктора: домашня (Home) та навчальна (Education) і вони відрізняються набором дателей, датчиків та програмним забезпеченням. Домашня версія більш яскрава та направлена щоб продаватися, в той же час навчальна версія виконана в більш нейтральних тонах, основне її призначення - вивчення роботехніки.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок