Опис курсу

На сьогоднішній день вимоги IT-компаній, що висуваються дизайнеру, не такі як були раніше. Роботодавцям, все частіше потрібні UI | UX-дизайнери і проектувальники інтерфейсів. Вже не варто і говорити наскільки актуально проектувати веб і мобільні додатки, а головне завдання дизайнера зробити це не тільки естетично красиво, а в першу чергу зручним для користувачів і ефективним для бізнесу замовника. Саме етап проектування програми є каркасом, від «міцності» якого залежить успіх всього проекту.

Наш курс розрахований тільки для тих, хто хоче дійсно навчитися проектувати цікавий, не тривіальне, привабливий і зручний інтерфейс. Для тих, хто готовий і вміє швидко адаптуватися до мінливих потреб користувачів.

Курс буде корисний: підприємцям, топ-менеджерам інтернет-компаній, стартап-менеджерам, менеджерам проектів, аналітикам, веб-дизайнерам, веб-розробникам і іншим фахівцям, діяльність яких пов'язана з інтернет-технологіями і IT-бізнесом і просто креативним зацікавленим людям.

Подробиці про курс

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Курсор, навчальний центр
Курсор, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок