Опис курсу

Школа взуттєвого майстерності "Bivardi" запрошує всіх бажаючих на курси шиття, дизайну і моделювання взуття.

Курс проводять фахівці з виготовлення модельного взуття в місті Київ з 2010 року. Навчання проходить в спеціальному цеху по виготовленню взуття на професійному обладнанні.

Методика навчання на курсах поєднує теорію і практичні уроки по виготовленню взуття за принципом: "розповіли як - показали на прикладі - повторили за нами". Такий стиль навчання дозволяє на практиці примінити отримані знання.

Курс розрахований на півтора місяці регулярних занять, тривалість одного заняття - 4 години в робочі дні. Всього, 18 занять по 4 години. Інтервал - 3 рази на тиждень зручне для учня час, наприклад: з 09.00 - до 13.00 або з 13.00 - до 17.00 або з 17.00 - до 21.00.

Ціна за курс шиття взуття включає все: використання обладнання (швейні машинки, перфоратор, спеціальне взуттєве обладнання) і інструментів (ножиці, розкрійні і брусовочні ножі, затяжні кліщі), витратні матеріали (шкіра, тканина, клею, пензлики)

Викладають курси взуттєвого майстерності справжні професіонали своєї справи з великим практичним досвідом і успішними напрацюваннями в даній сфері. Дизайн взуття, моделювання, все етапи виготовлення - пройдуть з ними легко і весело.

Перше заняття - абсолютно безкоштовне, Ви зможете побачити процес навчання, і задати питання.

Записатися на перше безкоштовне заняття і отримати докладну інформацію Ви зможете на нашому сайті:

www.bivardi.com.ua

або по телефонам, які вказані у контактній інформації.
(Без вихідних з 10:00 до 20:00)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок