Опис курсу

Ви хочете впевнено розмовляти англійською мовою? Вільно читати англомовні документи і книги? Дивитися фільми без перекладу?

Хочете спілкуватися з іноземними колегами і друзями? Вивчення іноземної мови необхідно для Вашої кар'єри? Або хочете просто з користю і інтересом проводити вільний час?

Приходьте до нас зараз!

Вибір курсів англійської - справа непроста. Перш ніж починати вчити мову, майбутнього слухачеві важливо відвідати курси, поспілкуватися з викладачами і адміністрацією, з'ясувати всі нюанси навчання. Тому ми даємо можливість усім нашим майбутнім слухачам відвідати наші курси і пройти вхідне тестування абсолютно безкоштовно. Адміністратор курсів надасть Вам інформацію про методику та умови навчання, підбере оптимальний для Вас курс і групу, проведе тестування Вашого рівня англійської. Ви зможете побувати на занятті в групі, яка Вам найбільш підходить і після цього прийняти рішення - чи хочете Ви навчатися за даною методикою.


Курс навчання англійської за програмою Oxford "New English File" складається з 6 рівнів, кожен рівень розрахований на 3 місяці навчання. Після закінчення кожного рівня - обов'язкове тестування.

1 рівень - Beginner (початковий рівень)

Для кого? Рівень Beginner призначений в першу чергу для тих, хто ніколи не стикався з промовою Британського королівства, не знає алфавіту і вчив у школі німецьку чи французьку. Не варто зараховувати себе до даного рівня, якщо ви займалися англійською давно і майже нічого не пам'ятаєте.

Що Ви вивчите? Ви навчитеся читати, вимовляти звуки, писати, рахувати, ознайомитеся з найпростішими словами і поняттями, розберете граматику, необхідну для складання пропозицій.

Навіщо? Без азів не обійтися ні одній людині, що вивчає новий для себе мову.

2 рівень - Elementary (елементарний рівень)

Для кого? Рівень Elementary буде корисний всім, хто вивчив рівень Beginner або вивчав англійську давно і може згадати лише уривки.

Що Ви вивчите? Ви навчитеся розуміти нескладні вирази і конструкції, зможете розмовляти на побутові теми, висловлювати ідеї і почуття. На цьому етапі закладаються базові знання і основні поняття, без яких подальший розвиток неможливий.

Навіщо? Після проходження курсу Ви зможете відповідати на листи і телефонні дзвінки, навчитеся грамотно будувати фрази і розповідати про себе. Крім того, даний рівень включає в себе аудіювання, і по закінченню занять Ви будете розуміти бесіди на прості теми, уривки з теле- або радіопередач.

3 рівень - Pre-intermediate (рівень нижче середнього)

Для кого? Рівень Pre-intermediate дозволить чітко висловлюватися англійською, розмовляти на знайомі теми або розуміти загальний зміст ще не пройдених. Він необхідний тим, хто збирається поїхати за кордон на досить тривалий час - для навчання або для відпочинку.

Що Ви вивчите? Курс націлений в першу чергу на поліпшення знань граматики. Багато уваги приділяється правильній вимові і акценту, розстановці наголосів і інтонаційним особливостям.

Навіщо? Ви вийдете на якісно новий рівень володіння англійською мовою, закріпіть граматику, збільшите словниковий запас, зможете розвивати бесіду в побутових ситуаціях (візит до лікаря, покупки в магазинах, і т.д.). Після завершення курсу ви зможете здати свій перший міжнародний іспит - Кембриджський PET (Preliminary English Test), розроблений спеціально для оцінки володіння мовою на середньому рівні.

4 рівень - Intermediate (середній рівень)

Для кого? Знання мови на рівні Intermediate необхідно перш за все тим, хто стикається з англійським щодня. Програма включає в себе основи ділового листування, і буде корисна тим, хто працює в іноземних компаніях і часто повинен використовувати бізнес-лексику.

Що Ви вивчите? Нехай слово «середній» не вводить вас в оману - насправді цей рівень має на увазі пристойне володіння мовою. Крім граматичного удосконалення пройденого матеріалу він дає знання складних синтаксичних конструкцій і націлений на значне розширення словникового запасу. Після закінчення курсу ви зможете не тільки підтримувати бесіду на практично будь-яку тему, але і вміло оперувати синонімами і фразеологізмами.

Навіщо? Закінчивши курс Intermediate, ви будете в змозі здати IELTS на рівні 4,5 - 5,5 балів і TOEFL з 80 - 85 балами. Цього достатньо для вступу в російські, українські, а також в ряд зарубіжних вузів, провідних навчання з кількох предметів англійською.

5 рівень - Upper Intermediate (рівень вище середнього)

Для кого? Upper-Intermediate потрібно для вступу в іноземні вузи, де викладають англійською, для переїзду за кордон і пошуку гарної роботи. Подібні знання будуть корисні всім, хто активно цікавиться діалектами і стилістичними особливостями англійської.

Що Ви вивчите? На цьому етапі вас навчать вільно висловлюватися англійською мовою, та ще й в кількох стилях, доречних для різних районів і ситуацій. Ви зможете не тільки подружитися з панками в підворіттях Лондона, але і пройти ділове співбесіду, обговорити нову театральну постановку з її художнім керівником, не відчуваючи ніяких незручностей.

Навіщо? Крім вільного володіння мовою, великого словникового запасу, міцного знання граматики і можливості читати англомовну літературу в оригіналі, володіючи мовою на цьому рівні, ви зможете претендувати на здачу іспиту FCE (First Certificate in English) і отримати дуже високі бали TOEFL і IELTS - 100 і 6,5 відповідно. Вам не обійтися без даного курсу, якщо ви вирішили вступати до університетів Великобританії, США, Австралії чи Канади.

6 рівень - Advanced (просунутий рівень)

Для кого? Advanced необходим тем‚ кто собирается поступать в авторитетнейшие вузы мира‚ например на литературоведческое отделение Оксфорда или факультет английской филологии в университет из Лиги плюща.

Що Ви вивчите? На цьому етапі акцент робиться на розвитку слухача у всіх аспектах: Ви розширите словниковий запас, вивчіть велику кількість ідіом, зможете оперувати фонологічними особливостями мови, розуміти ключові моменти в мові і ставлення мовця до поставленої проблематики, писати дискурсивні есе, зведення і звіти, рецензії та анотації.

Навіщо? Пройшовши даний курс, ви легко здасте один з найавторитетніших іспитів світу - CPE (Certificate of Proficiency in English), а також граючи пройдете всі тести CAE (Certificate in Advanced English) Кембриджського університету. А вже шкала оцінок в TOEFL та IELTS і зовсім вибухне під напором ваших знань!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Щоб дізнатися свій рівень - пройдіть тест онлайн або ж зателефонуйте по одному з контактних телефонів і домовтеся про час безкоштовного тестування.

По закінченню кожного з рівнів навчання видається сертифікат!

В якому вказані ваші ПІБ, реєстраційний і порядковий номер, варто мокра печатка, дійсна по Україні і підпис викладача і директора нашого освітнього центру.

Сертифікат свідчить про успішне закінчення Вашого рівня англійської мови по Оксфордської програмі навчання і здачею випускних іспитів.

Переваги наших курсів:

  • Новітні методики навчання;
  • Малокомплектні групи (від 3 до 8 осіб);
  • Зручний графік роботи груп;
  • Досвідчені викладачі;
  • Індивідуальний підхід до кожного слухача.

Навчання:

  • Період навчання - 6 місяців (1 рівень);
  • Заняття - 2 рази на тиждень по 1,5 години;
  • Вартість навчання - всього 600 грн / міс.
  • Акція! Знижка -25%! Вартість - 450 грн за наступний місяць навчання, за умови відвідування всіх занять.
  • Вартість індивідуального навчання - 125 грн / год.

Перше заняття БЕЗКОШТОВНО!

Ви можете абсолютно безкоштовно відвідати одне заняття, познайомиться з викладачем, дізнатися докладніше про програму навчання, задати всі Ваші питання і тільки після цього, якщо Вам все сподобатися - почати займатися.

Телефонуйте зараз: 704-50-50, 096-531-15-90, 063-715-08-15.

З повагою, Центр освітніх послуг "Експерт"

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок