Опис курсу

Тривалість: 8 занять

Цільова аудиторія:
Підприємці-лідери, керівники політичних і громадських організацій та громадські діячі. Всі, хто хочуть надихати і вести за собою в публічній і ділової діяльності.

Метод проведення:
Лекції з інтерактивними елементами, відеотренінги, ситуаційна корекція, захист дипломної роботи.

По закінченню проведення ви володієте компетенціями та техніками:

  • діагностики аудиторії;
  • переконливого впливу;
  • подолання агресії;
  • управління хвилюванням;
  • навіювання довіри;
  • протидії маніпулятивним прийомам.

СТРУКТУРА ЗАНЯТЬ

8 занять = 8 НОВИХ ТЕМ

Тема 1. Структура мовної та письмової комунікації. Фактори, що впливають на передачу повідомлення, його прийом і обробку реципієнтом. Що підвищує / знижує довіру до повідомлення / оратору. Переконливу дію - на чому воно ґрунтується? Фактори переконливого впливу в міжособистісної та масової комунікації. Повідомлення і метаповідомлення. Прийоми управління Метаповідомлення виступу

Тема 2. Діагностика аудиторії і місця виступу. Кількість реципієнтів, стать, вік, інтереси - основа для проектування змісту. Як сподобатися аудиторії, подолати її агресію. Психологія сприйняття людини як база для визначення стилю, тривалості, які супроводжують факторів (статична / динамічна презентація, музичний фон, освітлення). Хвилювання / страх під час публічних виступів. Природа страхів. Техніки управління хвилюванням через роботу з тілом. Техніки управління хвилюванням через роботу зі свідомістю. Повернення стійкого, ресурсного стану через дихальні методики.

Тема 3. 1-й відеотренінг. Створення і проголошення промови з професійної тематики студента. Діагностика персональних особливостей виступу. Обговорення персональних особливостей і фіксація для подальшої корекції. Домашнє завдання.

Тема 4. Створення тексту виступу. Структура переконливого тексту. Вербальні прийоми підвищення довіри аудиторії. Особливості текстів для типових форматів роботи в публічній діяльності політика: мітинг, зустріч у дворі, діалог з виборцем, виступ на конференції, стендап для ТВ, діалог в студії, дебати, відеозвернення.

Тема 5. Невербальна поведінка оратора і діагностика поведінки аудиторії / партнера по переговорах. Основні пози виступає і їх значення. Жести і емоції, які стоять за ними. Емоційний стан масових аудиторій - основні індикатори та відповідні дії оратора.Техніки невербального навіювання довіри. Завдання на 2-й відеотренінг.
Тема 6. 2-й відеотренінг. Робота із заданою ситуацією: місце, формат, аудиторія, тема виступу. Аналіз індивідуальних виступів з точки зору тексту, прийомів переконання, невербальної поведінки. Рекомендації по корекції неефективних підходів.

Тема 7. Мовна імпровізація. Техніки виступу без підготовки. Відпрацювання методик перехоплення уваги аудиторії в групових форматах. Техніки відповідей на проблемні питання та ухилення від відповіді. Методи прихованої заміни заданої опонентом тематики спілкування. Маніпулятивні прийоми переконання і протидію їм. Отримання завдання на випускну роботу.

Тема 8. Випускна робота (з відеофіксацією і подальшим аналізом): підготовка виступу з захистом антисоціальної тези (про користь наркоманії або на захист корупції, наприклад). Дебати виступає з атакуючої аудиторією.


АВТОР І СПІКЕР: Андрій Бодров

Заступник голови правління Асоціації політичних консультантів України, політтехнолог, спічрайтер (з 1997 року - більше 30 реалізованих проектів в Україні, СНД, Європі), доктор філософії. Сертифікований тренер в сфері комунікації та лідерства (з 2001 року).
Підготував понад 300 кандидатів у депутати, лідерів громадських організацій, управлінців в політичній і бізнес-сфері.
Область наукових і практичних інтересів: соціальна психологія, лідерство, стратегування політичних і репутаційних проектів, управління соціально-політичними процесами і електоральним поведінкою, відображення інформаційних атак.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок