Опис курсу

Курси косметології UNIVERSAL Харьків - відвідуючи курси косметолога в нашому навчально-консультаційному центрі Planet of beauty ви дізнаєтеся багато корисної інформації про засоби і методиках догляду за шкірою обличчя і тіла. Хороший косметолог завжди повинен бути в курсі останніх новинок. Такі науки, як генетика і біоніка постійно розвиваються, пропонуючи людству все нові і нові відкриття. Тому наша програма навчання передбачає знайомство з тенденціями в світі краси. Також сьогодні професія косметолога є однією з найбільш затребуваних. Завдання сучасної косметології полягає в створенні індивідуального образу, усунення різних естетичних дефектів, продовження молодості шкіри і т.п.

Закінчивши курси косметологів в Харкові, ви зможете запропонувати своїм клієнтам оптимальний комплекс процедур для оздоровлення, усунення дефектів або омолодженню шкіри. Ви легко будете орієнтуватися в широкому асортименті косметичних засобів і процедур. Отриманий під час практичних занять досвід дозволить вам швидко адаптуватися до роботи за новою спеціальністю. Пройшовши курси косметології, Ви легко влаштуєтесь на роботу в салон-краси, косметологічні кабінети, SPA-центр, оздоровчий комплекс.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.
Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Надежда Садрицкая, 01.10.2019, 13:00
В августе-сентябре проходила курс косметологии Universal.Очень понравилось.Приятная,располагающая атмосфера ,знающие преподаватели,которые в доступной форме предлагали теоретические и практические знания.Когда приехала на курсы,имела ограниченный запас времени,но очень здорово,что график занятий был подобран конкретно под меня.Хочется особую благодарность выразить Александре за терпение,понимание и отличные знания!Рекомендую !!!
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок