Опис курсу

Курси депіляції і бікіні дизайну (індивідуально). Освойте прибуткову професію за 2-3 дня

Депіляція - найдієвіший і зручний на сьогодні спосіб видалення волосся, який дозволяє забути про небажаної рослинності на кілька тижнів. Бережний пілінг, гладка шкіра без подразнень, економія часу на щоденний догляд - безапеляційні переваги, яким віддають перевагу сучасні жінки.

Вартість : 1250 грн.
(для запису на курс необхідно зробити передоплату в розмірі 100 грн., Приїхавши в наш офіс або на картку ПриватБанку)

Тривалість: 2-3 дня (16 академічних години *** 1 акад.год = 45хв)

Курси депіляції в нашому навчально-консультаційному центрі Planet of beauty - це можливість в короткий термін здобути навички дуже затребуваною і прибутковою на сьогодні професії. Навчання депіляції воском і шугарінг підійде абсолютно всім бажаючим освоїти нове ремесло або навчитися робити процедуру правильно навіть в домашніх умовах.

Даний курс дасть можливість оволодіти всією технікою і видами депіляції, що дозволить вам розширити спектр своїх послуг, і, відповідно, клієнтську базу. Ви навчитеся робити депіляцію теплим і гарячим воском, а також технікою шугаринга. На курсі Ви отримаєте всю інформацію про особливості проведення депіляції за допомогою кожного виду і різних технік, навчитеся підбирати правильний матеріал для кожної зони, дізнаєтеся все про засоби і правила догляду за шкірою до, під час і після депіляції.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться сертифікат "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш сертифікат - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:
заявка на курс навчання

Телефон вказаний в контактах компанії
Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00
Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.


Сайт1 : master-fashion.ho.ua

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Yulia Sereda, 22.03.2018, 11:17
Прошла курс депиляции и бикини дизайна. Осталась очень довольна возможностью индивидуального обучения, занятиями только в удобное для меня время консультации и поддержку. Наталью Николаевну и Оксану за терпение ваше бесконечное и за отношение человечное, за полученный груз знаний, я сердечно Вас благодарю. Буду развиваться дальше. Всем рекомендую! :)
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок