Опис курсу

Photoshop Клуб

Об’єм курса: 2 місяці, 16 занять (32 години)

Час проведення: 19:00

Програма навчання, яку ми розробляли, цілком заснована на практиці, не на інтерфейсі та інструментах програми Photoshop, а на конкретних практичних завданнях, які стануть перед вашим клієнтом або роботодавцем. За 16 занять ви зробите 16 повноцінних макетів і створіте професійне, конкурентоспроможне портфоліо, яка стане вашою візитною карткою в галузі дизайну.

В цьому наша головна перевага і відмінність від конкурентів - на перше місце ми ставимо реальну, практичну роботу, а вся теорія буде для вас лише приємним бонусом.

Ви навчитесь створювати макет простої та складної візитки, макети постерів та книжок, обкладинки журналів, макет складного буклета, макет для соціальних мереж, дизайн мобільного додатка та макет власного сайту. Також ми розповімо про дизайн для кіно, обговоримо маттепеінтинг і про підготовку матеріалу для 3D-аніматорів та дизайнерів спецефектів!

Отже, якщо ви готові вчитися, перейдіть за посиланням у описі та зареєструйтесь на курсі «Photoshop за два місяці». Не втрачайте час! В групі всього 6 осіб, і наступний набір, можливо, буде тільки через шістдесят днів.

До зустрічі на заняттях в клубі Photoshop!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок