Опис курсу

Об’єм курса:

Вартість навчання (у всіх трьох наборах) одного рівня - 170 $, за умови передоплати за 20 днів до початку навчання. Після 20 днів - 270 $
Вартість проходження обох рівнів - 299 $ за умови оплати за 20 днів до початку навчання. Після 20 днів - 400 $.

Можна проходити окремо тільки один рівень "to fit" / baseline level 1, рівень baseline level 2 можна пройти тільки за умови проходження першого рівня. Baseline level 2 - можна пройти окремо тим учням, які раніше проходили перший рівень. Для тих, хто проходить наші курси вперше, оптимальний варіант відразу пройти два рівня - економія часу і коштів.

Перші два рівні є базовими, і дуже тісно пов'язані між собою, проте структура курсів побудована таким чином, що пройшовши навіть тільки перший рівень, ви зможете проводити заняття. Але пройшовши першу і другу частину курсів разом, ваші можливості як інструктора і практика виростуть в рази в порівнянні з проходженням тільки одного рівня.

У вартість повного одного курсу входить:

 • Навчання.
 • Виготовлення іменного сертифіката (всім, хто пройде курс).
 • Складання іспиту, який надає можливість отримати рекомендаційний лист (перездачі платні - 450 грн).

Інструкторські курси веде Сулик Юрій.

СУЛИК ЮРІЙ - один з найвідоміших українських майстрів йоги «нової хвилі».

 • Автор власної методології «адаптаційно-цілісної ЙОГИ», по якій займаються (займалися) більше 1500 чоловік.
 • Ведучий популярних курсів підготовки інструкторів за однойменною методикою. Підготовлено понад 150 інструкторів.
 • Методика Юрія постійно вдосконалюється, до роботи залучені науковці та лікарі.
 • Проведено понад 5000 занять різного масштабу і тематики.
 • Президент організації «International Yoga School».
 • Засновник формації «Yoga IF School», в яку в даний час входить мережа йога-центрів, міжнародний фестиваль йоги «Carpathian Yoga Fest», інтернет-магазин «Yoga Market» і багато інших суміжні проекти.
 • Автор першого україномовного, повноформатного телепроекту «Основи Йоги з Суликом Юрієм».
 • Учень всесвітньо відомого індійського гуру Шрі Шайлендра Шарма.

Напрямок йоги на ринку праці є надзвичайно затребуваним і перспективним. Попит перевищує пропозицію, а це в свою чергу супроводжується втратою якості кадрів. Хороший викладач йоги матиме цікаві і добре оплачувані пропозиції в Україні та за її межами. Основним критерієм професіоналізму було і є - реальне якість знань, на що ми і акцентуємо увагу в максимально стислі терміни.

Курс для людей, які мріють стати вчителями з йоги, або для тих, хто вже є інструктором або працівником в фітнес-індустрії і бажає вдосконалити свою майстерність. Надзвичайно корисним курс є для звичайних практиків, які хочуть по-новому розглянути і переосмислити ключові питання. Навчання орієнтоване на початкову підготовку і може стати хорошим базисом на початку шляху освоєння такою фантастичною дисципліни як ЙОГА.

Іспит дає можливість отримання рекомендації від імені формації «Yoga IF School». Іменний сертифікат про те, що ви пройшли теоретико-практичну частину, буде у всіх учасників. Рекомендації - тільки за умови успішного складання іспиту.

Рекомендація дає можливість використання брендів «Yoga IF School» і adaptive holistic YOGA в власні викладацької діяльності протягом 12 місяців з моменту отримання рекомендації. Це дає істотні плюси для стартапу вчителя з йоги на ринку праці. Подальша пролонгація використання брендів можлива за згодою обох сторін.

Методика Юрія «adaptive holistic YOGA» дуже активно завойовує прихильників, тому що напрямок насправді повноцінне в плані розвитку тіла і зовсім не нудне і повільне, як в більшості випадків представляють йогу. Це нова система розроблена Юрієм, в основі якої закладено принцип об'єднати в одній системі сильні сторони відомих на сьогодні методик. Таким чином, створити одну надефективні систему для розвитку і оздоровлення всіх тілесно-орієнтованих компонентів.

За цією системою займаються, або займалися, на регулярній основі понад 1500 осіб і підготовлено понад 100 інструкторів, які працюють по всій Україні.

Адаптаційно-цілісну йогу вибирають як рядові українці, так і професійні спортсмени міжнародного класу. Використовують люди з обмеженими можливостями і професіонали фітнес-індустрії.

Що пропонує система:

 • цікаві, складні і надефективні заняття;
 • комбінації різних режимів, як силових, так і гнучкості, координації, реакції, балансу, роботи з диханням, внутрішньої мускулатури ... і багато іншого;
 • система постійно тестується і вдосконалюється разом з лікарями і вченими;
 • в системі унікально скомбінований колосальний досвід йоги і новітні відкриття в області фізіології і фізичного розвитку.

Час проведення:

м Київ вул. Довженка 3 (16 жовтня- 27 жовтня):

 • з 16 по 21 жовтня включно (6 днів, 6 годин - день) навчання за першим рівнем "to fit" / baseline level 1,
 • з 22 по 27 жовтня включно (6 днів, 6 годин - день) навчання по другому рівню baseline level 2.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок