Опис курсу

ПСИХОСОМАТІКА СЕКСУАЛЬНОСТІ

У ПРОГРАМІ Першого модуля 3-4 лютого:

 • Культуральні аспекти сексуальності: табу, образи, сором і вина у власному тілі і інші «делікатні теми»; відмінності в тілесному прояві сексуальності у чоловіків і жінок; робота з віруваннями і переконаннями в питаннях сексуальності і шлюбу; збудження - що таке «добре» і, що таке «погано», наші норми і цінності.
 • Психосоматика сексуальності: соматичні прояви психосексуальних дисфункцій, тілесна реакція на образи, провину і сором в сексуальних і подружніх (партнерських) відносинах; наслідки помилок сексуального виховання в батьківській родині.
 • Також будуть розглянуті теми функціональних і дисфункціональних аспектів психосоматики сексуальності: сексуальність і агресія, сексуальність і прихильність, сором; страждання навколо сексуальності, специфіка патологій, сексуальні травми, сексуальність і аддикции; сексуальність і гроші; сексуальність і духовність.

Для участі запрошуємо: практичних психологів, педагогів, медпрацівників, фахівців допомагають професій і всіх зацікавлених людей.

Що ж Вас чекає в результаті відвідування семінару?

 • Ви зможете познайомитися з особливостями консультаційної та психотерапевтичної роботи в цій делікатній сфері.
 • Ви отримаєте працюють інструменти поводження з власним тілом і знайдете нові джерела розкриття своєї сексуальності, а також взаємодії з подружжям і партнерами.
 • Ви знайдете спосіб розширити свої можливості в саморозвитку, досліджувати власне ставлення до сексуальної тілесності і зможете по-новому поглянути на сексуальну і особистісну ідентичність.

Вартість семінару-практикуму: 2000 грн.

Обов'язкові реєстрація і передоплата в розмірі 500 грн, має на увазі отримання місця в групі.

Ведуча циклу семінарів: Ілона Кранц - старший викладач кафедри прикладної психології БДПУ (Мінськ), стаж роботи понад 18 років. Практикуючий психолог (більше 15 років), сексолог, гештальт-терапевт і супервізор, асоційований тренер МГІ. Провідна навчальних і терапевтичних програм. Спеціалізація в області сімейної - подружньої і дитячо-батьківської - психотерапії, сексології, а також кризової психології.

Автор понад 40 публікацій в області психології ідентичності, сімейної системної психотерапії, в тому числі кількох навчальних посібників.

Основні напрямки консультаційної та психотерапевтичної діяльності:

 • сімейна психотерапія, в тому числі подружня і дитячо-батьківська;
 • сексологія, психологічна робота з партнерами як гетеро- так і гомосексуальними;
 • кризова психологія - успішне вирішення нормативних і ненормативних криз;
 • психосоматика сексуальності у всьому різноманітті проявів;
 • робота з тілесністю при використанні як соматичного, так і психологічного компонента.

Має досвід: проведення навчальних семінарів-тренінгів, надання допомоги населенню та фахівцям (МНС, мед.персонал) після надзвичайних ситуацій та терактів. надання індивідуальної, сімейної та групової психотерапевтичної допомоги. Пройшла навчальні програми в рамках Московського гештальт-інституту: гештальт-терапія та супервізії (МДІ, Мінськ; Ж-М.Робін, Французький інститут гештальта, Бордо), спеціалізація з сімейної психотерапії (МДІ, Москва), гештальт-терапія дитячо-батьківських відносин (МДІ, Москва),довгострокова терапія особистісних розладів (Мінськ), терапія депресивних розладів і панічних станів (Дж.Франчесетті, Москва) і ін. А також має базову підготовку в області сексології (БДПУ, Мінськ) спеціалізація «Психологія сімейних відносин і сексологія»; стажування «Психотерапія сексуальної близькості» (С.Шох, Французький інститут гештальта, Париж). Пройшла спеціалізацію по роботі з метафоричними асоціативними картами (М.Егетмейер, О.Аялон).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок