Опис курсу

Обсяг курсу: 64 години (4 міс.)

Час проведення: Ср/Сб (18.00 - 20.00)

Графічний дизайн - це художня дисципліна візуальної комунікації, головне завдання якої сформувати візуальний образ ідеї і послань, використовуючи різноманітні методики комбінування зображень, слів і символів. Графічний дизайн широко використовується в журналах, рекламі, упаковці та веб дизайні. Професія графічний дизайнер дуже затребувана і хороші фахівці високо цінуються у всіх сферах бізнесу і соціальному житті.

У наш час найбільш популярним і високооплачуваним напрямком, яким може займатися графічний дизайнер, є розробка фірмового стилю компаній (BRANDBOOK). Даний напрямок полягає в розробці унікального дизайну компанії, що запам'ятовується (від ідеї до впровадження дизайну в усі етапи комунікації компанії).

Програма навчання в нашій школі побудована таким чином, що наші студенти на практиці зможуть вивчити всі етапи розробки бренду і отримають необхідну теоретичну базу знань, для виконання робіт будь-якої складності.

Програма курсу включає в себе такі теми:

  • Основи дизайну і композиції
  • Кольорознавство
  • Типографіка
  • Скетчінг (дизайнерські замальовки)

Ви навчитеся працювати в таких графічних редакторах, як:

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe InDesign
  • Практична частина, над якою Ви будете працювати протягом всього курсу - це розробка BrandBook (логотип, носії фірмового стилю, корпоративні кольори і шрифти, дизайн сайту тощо)

Викладач курсу - дипломований фахівець (червоний диплом з графічного дизайну) з практичним досвідом роботи на місцевому та зарубіжному ринках більше 10 років. Навчання проходить у повністю обладнаних аудиторіях у вечірній час. Всі конспекти наші студенти отримують в кінці кожної лекції (в електронному вигляді).

Більш детальну інформацію з приводу цього курсу Ви можете знайти на нашому сайті https://www.sinergy.academy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок