Опис курсу

Обсяг курсу: 10 тижнів - 50 годин
Час проведення: 10: 00-12:30 (субота та неділя)

Що входить до курсу навчання:

50 годин мовної практики

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2,5 години, в групах по 4-7 чоловік. На практиці саме даний розклад найбільш ефективний для засвоєння навчального матеріалу. В курсі французького інтенсива основам граматики і правилам побудови мови приділяється велика кількість часу, але все ж основний акцент робиться на розмовну мову, в співвідношенні 20% на 80%.

Навчальна література

В рамках нашої школи іноземних мов передбачено навчання за навчальними посібниками Оксфордського університету - «Alter Ego». Стаючи учнем нашої школи всі необхідні матеріали ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Крім основних підручників, кожен викладач доповнює заняття власними напрацюваннями.

Використання мультимедійних матеріалів

На курсах французької мови, крім текстових матеріалів, будуть також використовуватися аудіо і відео контент, що в свою чергу дозволить Вам вийти на якісно новий рівень володіння французької мовою. Заняття ніколи не здадуться вам одноманітними і нудними. Кожен з учнів активно бере участь на уроці отримуючи не тільки знання, а й заряд позитивних емоцій.

Відпрацювання пропущених занять

Ми завжди входимо в положення наших і клієнтів і передбачаємо різні системи лояльності. У разі якщо Ви, з якої-небудь причини були відсутні на на уроці, Ви зможете Безкоштовно відвідати півгодинне заняття в індивідуальному форматі і надолужити згаяне. На додаток діє система «заморозки», слідуючи якій ви зможете відновитися на курс французької мови з того місця на якому зупинилися, але в рамках іншої групи.


Більше інформації зможете дізнатися на сайті: budet-talk.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок