Опис курсу

Хочете самостійно облаштувати свій будинок? Втілити свої ідеї на професійному рівні, не вдаючись до послуг професійних дизайнерів, без помилок, переробок і зайвих витрат?

Спеціально для Вас ми розробили курс "Дизайн своїми руками". Вам не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками - курс розрахований на навчання з нуля. Викладачі курсу в доступній формі розкриють секрети професіоналів. Більше не буде стояти питання, як підібрати плінтус, в який колір пофарбувати стіни, скільки потрібно розеток і яке підлогове покриття екологічніше. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання і майбутній ремонт не буде викликати розгубленість і паніку.

Переваги навчання в школі дизайну і графіки ArtDesign

  • Ви працюєте над проектом свого власного будинку.
  • Всі ваші плани, рішення та ідеї перевіряє досвідчений викладач, таким чином ви зможете уникнути типових, але важко виправних помилок в ремонті.
  • Ви отримуєте тільки важливу і потрібну теорію, ніякої води.
  • Економія. Вартість курсу за все 4725 грн. Середня вартість послуг дизайнера 250 грн / м2. Прямо зараз Ви можете порахувати стільки коштуватиме проект Вашого будинку або квартири і порівняти з вартістю курсу. Впевнені, покупка курсу вигідне придбання.

програма курсу

Тривалість курсу 1,5 місяці, 6 занять по 3 години.

1 заняття: Вчимося креслити необхідні плани і правильно заміряти приміщення адже саме обмірний план є запорукою вдалого ремонту. Вивчаємо питання перепланування, що можна, що не можна і чому.

2 заняття: створюємо планувальні рішення, що ідеально підходять саме Вашій родині. Врахуємо всі побажання і переваги, архітектурні можливості і обмеження, наявні нюанси і звичайно бюджет.

3 заняття: розберемося з особливостями планування таких складних приміщень як кухні та санвузли. Навчимося їх планувати не тільки красивими, але і функціональними, зручними і безпечними.

4 заняття: займемося планом електрики, врахуємо кожну розетку і вимикач, більше не доведеться відключати чайник, щоб включити міксер.

5 заняття: розкладемо по поличках оздоблювальні матеріали - асортимент, види, переваги, недоліки, особливості укладання.

6 заняття: освоїмо просту програму для створення креслень і візуалізацій (реалістичних картинок майбутнього інтер'єру).

Розклад:

Ми проводимо заняття в ранковий, денний і вечірній час. Зателефонуйте нам і ми підберемо зручний для Вас час.

Якщо Вам не підходять групові заняття, Ви можете вибрати індивідуальну форму навчання і самостійно підібрати зручний час і програму навчання.

Вартість навчання

Вартість повного курсу складає 4725 грн в місяць.

Залишилися питання? Зателефонуйте нам, все розповімо!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок