Опис курсу

Об’єм курса: Програма розрахована як для новачків, так і на дітей, що володіють навиками в кінному спорті. Заняття проводяться щодня в сучасному і спеціально обладнаному манежі. При цьому загальна тривалість групових занять з конями становить близько 2,5 годин в день. Протягом цього періоду Ваша дитина отримає не тільки навики верхової їзди, а й навчиться доглядати, чистити і годувати коней.

Розважальні заходи, конкурси та змагання!

Протягом програми діти не тільки тренуються, відточують свою майстерність і спілкуються з кіньми. Крім цього Ваша дитина буде брати активну участь в майстер класах з молекулярної кухні, вивчення правил і норм поведінки в суспільстві на уроках етикету, уроки веселою хімії з проведенням усіх можливих експерементів. Заключною подією для Ваших маленьких наїзників стануть змагання, в яких вони отримають можливість продемонструвати всі свої навики, набуті в нашому клубі. Переможці та призери змагань нагороджуються, медалями, грамотами, як в справжніх Чемпіонатах.

Час проведення: літні канікули

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Фелісія, міжнародний освітній центр
Фелісія, міжнародний освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок