Опис курсу

У нашому центрі ми можемо пройти підготовку за загальним курсом німецької мови. Якщо ви хочете вільно общатися на германську на загальні теми, то цей курс для вас! Наші заняття підходять для новачків, які раніше ніколи не вивчали німецький, так і для тих, хто вже давно вивчає мову.

Основний напрямок наших курсів - це розмовний німецький, що дозволить вам в найкоротші терміни збільшити ваш словниковий запас, розбити мовний бар'єр та заговорити на німецькому. Ви навчитесь вільно розуміти розмовну речь німецьких говорящих людей і зможете вільно общатися з іноземцями на загальні теми.
Заняття проводять висококваліфіковані вчителі, які мають великий досвід і практику за кордоном.

Якщо Ви плануєте вчитися або працювати в Німеччині, Австрії або інших Німецьких країнах, ми допоможемо вам підготуватися до отримання сертифікату про здачу міжнародних іспитів, таких як: TestDaf, Start Deutsch1, Start Deutsch 2, Сертифікат B1, Сертифікат B2, Сертифікат C1, Гете -Зертифікат С2.

Більш детальну інформацію про наш центр Ви можете подивитися на нашому сайті www.eadric.mk.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Миколаєві, а також ВНЗ в Миколаєві, коледжі та технікуми в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві

Зворотній зв'язок