12 років Work.ua Приховати банер
Опис курсу

Літні курси-інтенсиви у CREATIVE BUSINESS SCHOOL - ЛІТНІЙ бізнес ДРАЙВ!

  • Маркетинг.Брендинг.Реклама - курс - бізнес-інструкція . Найдієвіші підходи до створення бренду креативних індустрій та використання інноваційних методик його просування. СТАРТ- 4 червня

Курс дає системне комплексне розуміння процесу створення бренду креативних індустрій та його просування – починаючи з найбазовіших понять до покрокового бізнес-плану з розробкою стратегії та подальшим її впровадженням.

Програма курсу спеціально розроблена для тих, хто працює, або планує започаткувати бізнес у сфері креативу - дизайн-бюро, архітектурні та ландшафтні студії, fashion- бренди та арт, дизайн, а також всіх тих, хто хоче перетворити свої креативні ідеї на "працюючий" прибутковий бізнес, створити бренд власного імені.

Даний курс охоплює усі основні теми інтернет-маркетингу та дозволяє у максимально скорочені терміни отримати практичні навички та необхідну теоретичну базу для роботи з цифровими технологіями в маркетингу.


Курс розрахований як на спеціалістів-початківців, так і на маркетологів з досвідом роботи, рекламістів, власників бізнесу, стартапів, які бажають систематизувати свої знання у маркетингу та digital.

Матеріал курсу викладається простою мовою викладачами-практиками. Отримані знання одразу використовуються на практиці.

  • Дизайн-менеджмент дизайн-мислення, технології, корпоративне управління, бренд-менеджмент та управління маркетингом. СТАРТ- 18 червня

Програма курсу об’єднує останні світові досягнення у сферах маркетингу та дизайну. Дизайн-мислення, технології, бренд-менеджмент та управлінням бізнесом та маркетингом у креативних індустріях.

Курс буде цікавий як маркетологам, так і власникам бізнесу, особливо які працюють у сфері креативу та надання послуг ( дизайн інтер'єру, fashion, архітектурні та конструкторські бюро та ін.), арт-директорам, керівникам та управлінцям.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Baker street club
Baker street club
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок