Опис курсу

Об`єм курсу: 2 тижні ( 20 занять по дві академічні години)

Час проведення: 15:30-18:50

  • Літня школа підприємництва для підлітків “Junior Creative Business Camp – це старт успішного лідера! Створити бізнес-план власної компанії! Все “з нуля”. Придумати ідею, місію, провести аналіз ринку та конкурентів, підібрати приміщення та розробити візуальний образ бренду.
  • 2 тижні неймовірного драйву від найуспішніших бізнесменів, маркетологів, фінансистів, менеджерів! Розвиток креативного та дизайн-мислення, вивчення техніки скетчингу для візуалізації власних ідей, створення логотипу та персонажу у графічних програмах, інструменти просування на ринку – все це для тих, хто хоче перемагати!

“Creative Business Camp для підлітків – це крок від дитинства до самостійності, план реалізації свого успіху!

  • Creative Business Camp для молоді 12-16 років , яка ставить перед собою високі цілі та хоче керувати власним життям, пишатися своїми успіхами.
  • Creative Business Camp для майбутніх лідерів, які хочу вміти ризикувати та водночас планувати, креативити та систематизувати. Бізнес – це зажди “на межі”. Ми навчимо, як балансувати!

Власний готовий бізнес-проект вкінці навчання!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок