Опис курсу

ALOHA Pro - це курси английскої для ТОП-менеджерів, керівників і власників бизнесу.

Курс заснований на законах природної роботи мозку дорослої людини, а саме: на принципах андрагогіки.

Спеціально для курсу ALOHA Pro Альгірдас Каралюс — викладач з 25-річним стажем та експерт №1 в Європі зі швидкого навчання, спільно з методистами ALOHA Language School розробили унікальну методику DAPA, засновану на особливостях роботи мозку дорослої людини. DAPA розшифровується як:

  • (D) Декодування — «розшифровка мови», розуміння мовних формул і основних граматичних матриць.
  • (А) Активне повторення — «розуміння через наслідування». Об'єктом загального наслідування виступає тренер.
  • (P) Пасивне слухання — освоєння невербальної частини мови: інтонації, емоційного наповнення та контексту.
  • (А) Активація — застосування отриманих знань. Практичні заняття розроблені в максимально цікавій та ефективній формі.

Проходячи цей шлях з разу в раз на заняттях, учень зможе знаходити закономірності в англійській мові, вловити фонетичні особливості живого мовлення. Пасивне слухання навчить розуміти контекст, а в стадії активації усі отримані знання можна буде відпрацювати на практиці.

ALOHA Pro націлений на освоєння англійської мови керівниками, топ-менеджерами, власниками бізнесу. Це люди, які цінують свій час і вміють рахувати гроші, витрачені для досягнення мети. Навчання проводиться протягом 9 тижнів з гарантією результату.

90% часу на заняттях учні спілкуються і взаємодіють між собою та з тренером. Постійна практика дозволить набагато швидше отримати необхідний результат.

DAPA — це не про зазубрювання, а про розуміння.


Три ступені свободи англійської мови

Навчання в ALOHA Pro покликане підготувати вас до спілкування у формальній і неформальній діловій обстановці. Ситуації в бізнесі бувають різними, іноді великі контракти укладають не за офісним столом, а на полі для гольфу. Щоб відчувати себе впевнено і вміти говорити не тільки безпосередньо про бізнес, а й викликати прихильність до себе партнера світською бесідою, потрібно освоїти всі три ступені свободи англійської мови.

Перша ступінь. Розрахована на керівників і топ-менеджерів, які часто бувають у закордонних відрядженнях. Передбачає навчання основним соціальним напрямкам спілкування і контактування з іншими людьми: переліт, поселення в готелі, вирішення поточних питань, спілкування за вечерею.

Друга ступінь. Підготовка до переговорів з бізнес-партнерами з конкретного питання. Презентація власного бізнесу, телефонна розмова, пропозиція та продаж. Освоївши цю ступінь, ви зможете наймати англомовний персонал.

Третя ступінь. Вільне спілкування англійською мовою на будь-які теми. Гумор, відстоювання своєї точки зору, дружба, обговорення новин та багато іншого. На цьому рівні студенти отримують свободу, порівнянну зі свободою говорити рідною мовою.

Гарантія результату

Звичайно, якщо за плечима вже є невдалий досвід відвідування курсів або мовних шкіл, можуть виникнути сумніви. Саме тому якщо через 5 занять ви зрозуміли, що вам це не підходить чи не подобається, гроші за курс повертають в повному обсязі. Ви нічим не ризикуєте.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок