Опис курсу

ALOHA Pro — це ОФЛАЙН і ОНАЛАЙН інтенсивні курси англійської для тих, хто цінує свій час.

Курс заснований на законах природної роботи мозку дорослої людини, а саме: на принципах андрагогіки.

Спеціально для курсу ALOHA Pro Альгірдас Каралюс — викладач з 25-річним стажем та експерт №1 в Європі зі швидкого навчання, спільно з методистами ALOHA Language School розробили унікальну методику DAPA, засновану на особливостях роботи мозку дорослої людини. DAPA розшифровується як:

  • (D) Декодування — «розшифровка мови», розуміння мовних формул і основних граматичних матриць.
  • (А) Активне повторення — «розуміння через наслідування». Об'єктом загального наслідування виступає тренер.
  • (P) Пасивне слухання — освоєння невербальної частини мови: інтонації, емоційного наповнення та контексту.
  • (А) Активація — застосування отриманих знань. Практичні заняття розроблені в максимально цікавій та ефективній формі.

Проходячи цей шлях з разу в раз на заняттях, учень зможе знаходити закономірності в англійській мові, вловити фонетичні особливості живого мовлення. Пасивне слухання навчить розуміти контекст, а в стадії активації усі отримані знання можна буде відпрацювати на практиці.

ALOHA Pro націлений на швидке і ефективне освоєння англійської мови. Навчання проводиться на протязі 9 тижнів з гарантією результату.

90% часу на заняттях учні спілкуються і взаємодіють між собою та з тренером. Постійна практика дозволить набагато швидше отримати необхідний результат.

DAPA — це не про зазубрювання, а про розуміння.

Три ступені свободи англійської мови

Навчання в ALOHA Pro покликане підготувати вас до спілкування у формальній і неформальній діловій обстановці. Ситуації в житті бувають різними, починаючи від бізнесу, закінчуючи раптовою зустріччю старих знайомих. Щоб відчувати себе впевнено і вміти викликати прихильність до себе партнера світською бесідою, потрібно освоїти всі три ступені свободи англійської мови.

Перша ступінь. Розрахована на тих, хто часто буває за кордоном. Передбачає навчання основним соціальним напрямкам спілкування і контактування з іншими людьми: переліт, поселення в готелі, розв'язання поточних питань, спілкування за вечерею.

Друга ступінь. Повсякденні діалоги та невимушене спілкування. Презентація себе або свого бізнесу, телефонна розмова, покупка речей. Освоївши цю ступінь, ви зможете легко спілкуватися і підтримувати діалог.

Третя ступінь. Вільне спілкування англійською мовою на будь-які теми. Гумор, відстоювання своєї точки зору, дружба, обговорення новин та багато іншого. На цьому рівні навчаються отримують свободу, порівнянну зі свободою говорити рідною мовою.

Гарантія результату

Звичайно, якщо за плечима вже є невдалий досвід відвідування курсів або мовних шкіл, можуть виникнути сумніви. Саме тому якщо через 5 занять ви зрозуміли, що вам це не підходить чи не подобається, гроші за курс повертають в повному обсязі. Ви нічим не ризикуєте.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок