Опис курсу

Жоден з ВУЗів не готує фахівців з управління проектами, а вищі школи менеджменту, такі як MBA чи РМІ потребують наявність значного управлінського досвіду. Ми хочемо розірвати це замкнуте коло, запропонувати першу сходинку в освоєнні цієї професії, для якої достатньо живого інтересу та готовності взяти відповідальність за свою кар'єру у власні руки. Це ввідна програма по розвитку управлінських та лідерських навиків для спеціалістів, що працюють в ІТ-галузі.

Для кого цей курс:

Ви технічний спеціаліст, який розглядає перспективу кар’єрного розвитку в управлінні. На нашому курсі ви зможете потренувати свої управлінські навики, щоб почуватись впевнено при зміні діяльності.

Ви — “практикуючий” тімлід. На нашому курсі ви отримаєте багато корисного матеріалу та освоїте нові інструменти, матимете можливість переосмислити свій досвід, і як результат — виконувати вашу роботу краще, швидше, з меншими зусиллями та отримувати більше грошей.

Ви — технічний спеціаліст, який не планує переходити в управління, а бачить своє професійне майбутнє інженером чи архітектором високого рівня. На нашому курсі ви розвинете Soft skills, які необхідні для успішної професійної діяльності та є вимогою для успішного проходження співбесіди у зрілих компаніях.

Ви — керівник компанії чи структурного підрозділу, який відповідає за загальний результат. Запропонуйте цей курс вашим працівникам, ми виконаємо частину вашої роботи по їхньому розвитку та навчанню, а ви отримаєте фахівців, готових реалізовувати більшу відповідальність та вести за собою.

Старт 14.05.19 тричі в тиждень, два місяці.

Більше інформації на сайті: http://lits.ua/pm-school/pm-course

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок