Опис курсу

Об’єм курса:
25 академічних годин.
HR-менеджери спеціалізуються за такими напрямками, як: підбір персоналу, його адаптація, оцінка, навчання, мотивація, пільги і компенсації, корпоративна культура та інші. Найчастіше, вони також поєднують і обов'язки бізнес-тренерів. Підвищує рівень HR-фахівця досвід спілкування з клієнтами, яскраво виражені організаторські здібності, висока комунікабельність, презентабельна зовнішність, добре поставлена ​​мова. Компетенції HR-менеджера: ассертивность, афектація, стратегічне і тактичне мислення, толерантність, дипломатичність.

Перелік обов'язків HR-фахівців досить значний, серед них: складання компетенцій до кандидатів, ведення кадрового діловодства, моніторинг ринку праці, дослідження морально-психологічного клімату в колективі, організація і проведення корпоративних заходів, і багато іншого.

Час проведення:

Ми цінуємо час і враховуємо побажання кожного студента за графіком проведення навчання, тому час і дні обумовлюються індивідуально.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок