Опис курсу

Навчання ремонту цифрової електроніки: ремонт телефонів, планшетів і ноутбуків з можливістю працевлаштування. Наші викладачі є діючими майстрами з більш ніж 9-ти річним стажем роботи.

Курси складаються з трьох рівнів підготовки, базовий, стандартний і максимальний. Відрізняються кількістю годин, програмою, - вибрати ви можете будь-вам відповідний.

Базовий рівень, дає загальне уявлення про ремонті, на прикладі однієї конкретної марки телефону, алгоритм діагностики і пошуку несправності.

Середній рівень, дає більш повні знання які Разширятся набором устройст на яких курсан навчається. У курс входять всі пункти базового курсу. Курсант може з впевненістю приступати до лагодження устройст самостійно.

Максимальний рівень включає попередні два рівня, з розширенням набором розглянутих устройст, поглибленої діагностикою, слоднимі ремонтами і т. д. Випускники рекомендуються на роботу.

Обсяг курсу: 1 місяць (3 рази на тиждень по 2 години) 1 неділя (кожного дня по 4-4.5 години за день)

Час проведення: гнучкий графік (узгоджується з курсантами)

Ми в соцеальних мережах: facebook, instagram

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Алгоритм, репетиторства центр
Алгоритм, репетиторства центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок