Опис курсу

«Центр АВА-терапії» запрошує на реабілітацію дітей з аутизмом, розладами аутистичного спектру і іншими розладами розвитку.
Реабілітаційна програма здійснюється шляхом індивідуальних і групових занять, підпорядкованих єдиній індивідуальній програмі, разрабленій під кожну конкретну дитину. Залежно від початкових навичок і поставлених цілей, індивідуальна програма включає:

  • Розвиток навичок, необхідних для успішної соціальної інтеграції дитини (співпраця, комунікативні навички, навички самостійної гри, навички самообслуговування і т.д.);
  • Корекцію небажаної поведінки;
  • Підготовку до школи дітей з розладами розвитку (формування навчальної поведінки, навичок роботи в групі, необхідних академічних навичок);
  • Розвиток академічних навичок (читання, письмо, граматика, математика і т.д.) у дітей з розладами розвитку дошкільного та шкільного віку;

Особливу увагу ми приділяємо формуванню вокального мовлення та продуктивного мислення.

Реабілітаційні заходи в «Центрі АВА-терапії» здійснюються в такий спосіб:

1. Корекційний дитячий садок для дітей з аутизмом та іншими розладами розвитку.
Час роботи: 9.00-13.00 (неповний день); 9.00-19.00 (повний день) Навчання в корекційному садку грунтується на принципах Прикладного Аналізу Поведінки (АВА) і передбачає корекцію небажаної поведінки, формування навичок співпраці та основних навичок навчальної поведінки, самообслуговування, розвиток моторної імітації і ехореакціі, розвиток вокального мовлення, навчання академічним навичкам (математика, читання, основи письма тощо) Кількість дітей в групі: до 8 осіб. Без харчування, тому що переважно всі діти дотримуються дієти, тому харчування дитина приносить вранці з собою, ми розігріваємо.
2. Індивідуальні заняття з АВА-терапістом. У Центрі з понеділка по п'ятницю проводяться індивідуальні заняття для дітей з аутизмом, РАС і іншими розладами розвитку. Навчання проводиться на основі методу АВА із застосуванням авторських методик. Програма навчання складається індивідуально і залежить від первинних навичок, віку дитини та цілей навчання. Як правило, на початковому етапі основною метою занять є подолання небажаної поведінки, навчання співпраці і базовим навичкам навчальної поведінки. При формуванні мовних навичок віддаємо перевагу вокальному мовленню перед альтернативною комунікацією. Особливу увагу приділяємо формуванню причинно-наслідкових зв'язків і системного мислення. Тривалість заняття 60 хв. Розклад занять складається індивідуально.
3. Підготовка та супровід в школі. Навчання в міні-групах. Заняття розраховані на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, що готові співпрацювати і мають базові навички групової роботи. Метою занять є подальший розвиток навичок комунікації, підготовка до школи та супровід навчання в школі (як в загальноосвітній, так і в корекційній). Як показує наша практика, з певного моменту наші діти, також як і їх нейротіпові однолітки, набагато ефективніше працюють в групі, ніж індивідуально. Групи до 4 осіб комплектуються, виходячи з базових навичок дітей і поставлених цілей. Можливий графік; 2р. /тиждень по 2 години (120мин. - 4 уроки х 30хв.) Або 3р./тиждень по 1,5 години (90 хв. - 3 урока х 30хв.) Розклад і програма складаються окремо під кожну групу і включають навчання академічним навичкам - математика, читання, письмо, логіка, навколишній світ, а також подальший розвиток і навчання соціальних навичок.
Можлива також індивідуальна підготовка.
4. Психологічна підтримка батьків. Надання зворотнього зв'язку та рекомендацій по навчанню і узагальненню необхідних навичок у повсякденному житті. Психотерапевтична група для батьків. Індивідуальні психологічні консультації. Сімейна терапія. Допомога в налагодженні взаємин з особливою дитиною в сім'ї. Саме вплив сім'ї часто є вирішальним в питанні успішності або не успішності реабілітаційних заходів. Тому - ласкаво просимо :)
Ми працюємо п'ять днів на тиждень, з понеділка по п'ятницю, з 9.00 до 19.00, що дозволять підібрати найбільш зручний час для занять, враховуючи особливості режиму кожної дитини.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Flor de Azahar
Flor de Azahar
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Чернігові, а також ВНЗ в Чернігові, коледжі та технікуми в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові

Зворотній зв'язок