Опис курсу

Об’єм курса: ФІНАНСОВИЙ УСПІХ


Дана програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань і спеціальних практик, спрямованих на вирішення матеріальних задач, що виникають протягом життя у кожної людини.

https://centruma.com.ua/finansovyy-uspeh-2018-08-18/

Цей курс включає в себе:

  • секрети роботи з фінансовими потоками
  • дозвіл боргових процесів
  • досягнення процвітання в бізнесі
  • примноження капіталу
  • правильний підбір кадрів (людський фактор)
  • взаємовідносини з фінансовими егрегорами
  • вдалий вибір роботи або напрямки в бізнесі
  • принципи залучення грошей і їх правильне зберігання
  • і багато іншого, що може зустрічатися людині на шляху досягнення матеріального благополуччя в даній реальності.

Курс призначений в першу чергу для людей, які мають проблеми з грошовими відносинами, для тих, хто прагне знайти правильний шлях заробляння грошей, а також для підприємців і керівників бізнесу, які зіткнулися з труднощами у фінансуванні і розвитку бізнесу.

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного слухача. Протягом п'яти днів слухачі будуть отримувати спеціальні знання про таємниці енергії грошей і прихованих процесах формування матеріальної сторони життя, виконувати енергетичні практики на основі сакральних механізмів, а також отримають основи психології грошових відносин і розвитку інтуїції у прийнятті рішень.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть в собі ніяких елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату у Наталії Володимирівни побудована на УСВІДОМЛЕНОМУ прийнятті інформації і ЛОГІКИ з її обробці для отримання і побудови точних особистісних переконань і максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми і швидко навести порядок в найбільш критичних ситуаціях, хвилюючих слухача курсу, а також особисто коригує і наповнює своєю енергією кожного учня!

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 - 20 осіб, тривалістю : 5 днів по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
MiniBoss Business School Kiev, бізнес-школа
MiniBoss Business School Kiev, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок