Опис курсу

Об’єм курса:

Психологія Душі

Цей курс призначений для людей бажаючих отримати практики і знання, що дають можливість допомагати людям з психоемоційними проблемами, впливаючи через стан душі і тонкі енергії.

Особливо курс актуальний для психологів, педагогів, лікарів, соціальних працівників, які працюють з батьками і дітьми. А також для батьків, які хочуть розуміти своїх дітей, вміти правильно розвивати їхню душу і свідомість, формувати гармонійно психіку дитини і допомагати емоційно відновлюватися.

Програма курсу спрямована на формування особистості психолога або людини, чия робота пов'язана з допомогою людям, дітям і батькам.

Розвиток необхідних якостей та умінь, напрацювання сильного енергетичного стану і ясного стану свідомості та душі необхідно тому, хто хоче допомагати іншим, аби стати ефективним і дієвим провідником милостивої божественної допомоги.

На курсі приділяється особлива увага розвитку здібностей слухачів: об'єднання розумових здібностей, свідомості і душі, розвитку свідомості, інтуїції, формування надздібностей яснознання.

Даються знання для напрацювання потрібного енергетичного рівня, внутрішнього стану, розуміння принципів роботи як з самим собою, так і з людьми, яким буде надана психологічна допомога.

Наталя Володимирівна навчає методикам для визначення психотипу людини, задля діагностики його емоційного і психічного стану, визначення глибинної проблеми. І, звичайно, даються методики допомоги – енергетичного цілительства, яке впливає через тонкі енергії людини, стан ії психіки та душі, через підсвідоме програмування та роботу із свідомістю людини (консультування, усвідомлення проблеми, формування нового мислення і поведінки), тощо.

Слухачі навчаються проводити прийом і консультації людей, які потребують психологічної допомоги, вмінню виявляти причини їх труднощів і потім проводити цілющу роботу на енергетичному рівні, впливаючи на людину милостиво, допомагаючи відновити психоемоційний стан, вирішити ії труднощі, усвідомити причини проблем, та направити на шлях розвитку.

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 - 20 осіб, тривалістю : 3 дні по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Тетяна координатор Центру м. Харків

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок