Опис курсу

КУРС ПО РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ МОБІЛЬНИХ телефонів і планшетів.

Годин: 20, теоретичні та практичні заняття.

1 заняття - 2 години.

Вартість: 3900грн. *

Кількість місць обмежена до 10 осіб.

http://imaster.net.ua

КУРС НАВЧАННЯ

заняття №1

Робота СЦ, загальні принципи. Обов'язки майстра, майстра-приймальника, конфліктні ситуації та їх вирішення. Робота підрозділів СЦ (КЦ, Склад, Приймання, Майстерні). Найпоширеніші несправності мобільних телефонів і планшетів. Діагностика основних несправностей, обладнання, необхідне для діагностики основних несправностей. Фізичний вплив самим клієнтом на апарат. (Впав, волога, перегрів (вплив прямих сонячних променів протягом довгого часу) - теорія. Поклейка захисних плівок.

заняття №2

Устаткування, яке необхідно для проведення ремонтних робіт. Характеристики обладнання, принцип роботи та приклади практичного застосування. Витратні матеріали, які необхідні для проведення ремонтних робіт. (Заміна ДМ, переклеювання сенсорного скла і т д) Повтор теорії з приводу ремонту ТА (основні принципи). Практичні заняття з основ ремонту (відновлення ланцюгів заряду і сполучення ТА)

заняття №3

Теорія (типи дисплейних модулів, різні способи розшарування, проблеми в розшаруванні) розшарування IPhone розшарування IPad Розшарування дисплейних модулів інших виробників.

заняття №4

Діагностика і подальший ремонт апаратів після програмного збою (в тому числі і складний програмний ремонт (відновлення загрузчиков і EFS), в тому числі і проблеми, які можуть вознікзанятія по прошивці телефонів. Відновлення пошкоджених IMEI, MID, S / N за допомогою поширених видів программаторов.

заняття №5

Практичні заняття по прошивці телефонів, вивчення ПО для прошивки. (Процесори MTK, Qualcomm, Intell і інші). Особливості прошивки техніки Apple Можливі ризики при прошивці техніки Apple і інших виробників.

заняття №6

Практичне заняття. Повторення пройденого матеріалу на практиці

заняття №7

Практичні заняття по пайку (заміна мікросхем, пайка роз'ємів, шлейфів, заміна кондерів і т.д.)

заняття №8

Практичне заняття. Повторення пройденого матеріалу на практиці

заняття №9

Самостійний ремонт (діагностика, виявлення причини поломки, можливість ремонту).

заняття №10

Самостійний ремонт (діагностика, виявлення причини поломки, можливість ремонту). Вручення атестата про завершення курсів по ремонту телефонів, планшетів.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy
Beetroot Academy
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок